З усіх кімнат у будинку або квартирі спальня є найінтимнішою. Це ваше безпечне місце, ваш притулок, тут ви заряджаєтеся і розмірковуєте про минулий день. Іноді хочеться прикрасити спальню і надати їй додаткового шарму, але немає ідей. У цій статті ми заглибимося у всі можливі аспекти порад з дизайну спальні, щоб ви могли насолоджуватися та відпочивати.

Планування спальні

Одним з найважливіших етапів дизайну спальні є планування. Продумування планування спальні не кожному дається інтуїтивно. Оскільки просторова організація може бути складною навичкою для освоєння. З нашими порадами та рекомендаціями ми допоможемо створити дизайн спальни, який ідеально вам підійде. По-перше, виміряйте свою кімнату. Вам потрібно буде знати площу вашої кімнати, висоту стелі та розташування вікон та дверей. Насправді це перший крок до ідеального дизайну планування, оскільки він дасть вам уявлення про простір стін та про те, як меблі вписуватимуться у вашу спальню.

Стиль

Потім, знаючи розміри вашої кімнати, визначте стиль, в якому ви хочете створити нові меблі для спальні. Ви завжди мріяли про величне традиційне ліжко королівських розмірів? Чи прості та чіткі лінії сучасних меблів ідеально виражатимуть ваш стиль? Ознайомтеся з аналізом різних стилів дизайну: наприклад, вінтажний, сучасний або скандинавський, і перегляньте, який з них відповідає вашим уподобанням.

Підлогове покриття

Як вибрати підлогове покриття для сучасної спальні? Існує безліч ідей та варіантів. Наприклад, килимове покриття від стіни до стіни, паркет, плитка і навіть бетон. Ваш вибір залежить від бажаного зовнішнього вигляду, розміру та планування вашої спальні, клімату, в якому ви живете, а також від вашого бюджету. Наприклад, дерев’яна підлога має глибину і теплоту, які додають красу будь-якому стилю декору. Тим не менш, це трохи дорого. Тим не менш, ламінат, який є імітацією дерева або інших матеріалів, коштує дешевше, і при цьому простий в установці.

Освітлення

Хороше освітлення є ключовим елементом дизайну у кожній кімнаті вашого дому, особливо у спальні. Отже, ми пропонуємо вам кілька ідей для створення функціонального та красивого плану освітлення вашої власної спальні. По-перше, ви повинні знати, що наявність лише одного яскравого верхнього світла у вашій спальні – це помилка. Тому спробуйте додати сюди різні джерела світла, щоб створити багатошарову та розслаблюючу атмосферу.

Меблі

Визначивши простір і стиль, почніть уявляти масштаби та положення предметів меблів. Щоб це сталося, ви повинні спланувати просте та легке переміщення по кімнаті. Планування спалень починається з вивчення стандартних розмірів ліжок – якому з них ви надаєте перевагу і який підійде для здійснення вашого задуму.

Кольори

Як ми згадували раніше, спальня має бути раєм для гарного настрою, відпочинку та релаксації. Отже, коли справа доходить до прикрас, важливо звести до мінімуму фактори, що відволікають, у цьому просторі. По-перше, зберігайте простір світлим та яскравим. Нейтральні відтінки можуть бути дуже хорошим вибором, якщо ви намагаєтеся створити легкий розслаблюючий настрій. Тим не менш, для тих, хто хоче створити яскраву кімнату, наповнену життям, можна розглянути додавання стіни з фотошпалерами.

Текстури

Крім кольорів є ще один інструмент, з яким ви можете пограти, прикрашаючи свою кімнату. Цей інструмент – текстура. Від привабливих прикрас вікон до постільної білизни й навіть килимів, нашарування текстур – це один зі способів додати інтерес до кімнати, не перевантажуючи її. М’які текстури здатні зняти стрес і зробити затишною спальню.