Які прийоми зроблять квартиру або будинок більш стильними, комфортними та актуальними цього року, розповідаємо у даній публікації.

Ніжні пастельні відтінки

Все більше людей приходять до розуміння того, що вдома вони хочуть насамперед відпочивати. Тому візуально важкі інтер’єри з хитромудрим декором і складними колірними рішеннями поступаються місцем нейтральній палітрі. Якщо раніше темно-пурпурна кухня або підлога кольору венге були звичними, то тепер такі рішення здаються надмірними.

До речі, якщо вас цікавить дизайн інтер’єру під ключ від компанії NsdGroup, то рекомендуємо перейти за посиланням https://nsdgroup.com.ua/dizajn/ вже зараз.

Сьогодні відчувається зростаючий запит на легкість та затишок. Базове оформлення кімнати стає «полотном», на якому вже за допомогою меблів та декору розставляються акценти. М’які переходи півтонів та гра напівтіней – один з головних трендів року.

Меблі, які «обіймають»

Крім делікатності у колірних рішеннях, виділяється тенденція на м’які лінії та округлі форми. Особливо в м’яких меблях. Бажання опинитися буквально в обіймах дивана чи крісла виявляється у популярності відповідних виробів.

Наприклад, знамените жіноче крісло з пуфом від відомої італійської компанії було символом епохи поп-арту, для якої характерний футуристичний дизайн і плавність ліній. Зараз воно знову повертається в моду. Завдяки світлим відтінкам такі меблі не виглядають громіздко, а, навпаки, виглядають як хмара, наповнюючи кімнату затишком.

Артоб’єкти

Предмети мистецтва перестають бути виключно елітарними, складними у розумінні та фінансово недоступними. Картини, постери та скульптури все частіше і впевненіше приживаються в сучасних інтер’єрах, додаючи шарму та вишуканості простору.

Зібрання колекцій не тільки дозволяє інвестувати вільні кошти, а й демонструвати гостям свій смак та кругозір. Артоб’єкти стають повноцінним інструментом у створенні інтер’єрів, збираючи разом оформлення всього простору або розставляючи потрібні акценти.

Натуральність матеріалів

Тренд на екологічність спостерігається й у питаннях ремонту. Бажання заощадити та використовувати полімери «під мармур» або «під дерево» поступається прагненню зробити свій житловий простір по-справжньому красивим та безпечним. Дерево, камінь, текстиль, метал – у поєднаннях та у виконанні соло природні матеріали задають тон інтер’єру, роблячи його живим у всіх сенсах.

Технології для комфорту

Відбувається переосмислення естетики деяких просторів у будинку або квартирі. Наприклад, коли ванна кімната стає частиною інтер’єру майстер-спальні завдяки smart-склу, ступінь прозорості якого можна змінювати за допомогою пульта. Після натискання кнопки воно стає повністю матовим, забезпечуючи приватність, або прозорим, розширюючи простір.

Завдяки сучасним системам, що набирають популярності, зі смартфона можна керувати не лише побутовою технікою, а й освітлювальними приладами. І можливості технологій породили попит на безліч сценаріїв освітлення. На додаток до базових двох-трьох варіантів, в проєктах можна передбачити до семи-десяти сценаріїв архітектури світла. І такі запити – новий рівень норми.