Під час ремонтних робіт кожен власник хоче оформити власне житло у сучасному стилі. Іноді у споживачів виникають труднощі з оформленням інтер’єру, оскільки вони, напевно, не знають, який конкретно дизайн хотіли б бачити у своїй квартирі. Самостійно скласти загальну картинку не всім виходить, тому в подібних ситуаціях рекомендується звертатися до сертифікованих професіоналів, які допоможуть розробити дизайн-проєкт.

Замовити дизайн интерьера Киев радимо в дизайн-студії NewDesign. Дана студія якісно та оперативно виконає поставлені завдання, враховуючи індивідуальні смакові уподобання та побажання замовника. Щоб зрозуміти, як саме розробляється дизайн-проєкт, рекомендуємо ознайомитись з основними етапами.

Аналіз конструкції об’єкта та його планування

Робота починається з аналізу планування будівлі та її конструкції. Якщо хочеться зробити перепланування, тут потрібно звертатися до архітектора. Дизайнери залучаються тільки для виконання декоративних маніпуляцій, оскільки вони не знаються на інженерії й не зможуть надати консультацію з цього питання.

Перед тим, як розпочинати роботу над проєктом, власник житла отримує висновок про стан конструкції та комунікацій. Може виявитися, що проводити радикальні зміни категорично заборонено, через що доведеться відмовитись від цієї витівки.

Для виявлення переваг замовників, фахівці готують фотодобірку з аналогами меблів, інтер’єрів та інших дизайнерських атрибутів, і просять відібрати варіанти, що найбільше сподобалися. Завдяки цьому набагато простіше знайти стиль, колірну палітру інтер’єру та оздоблювальних матеріалів, які задовольнять замовника.

Проаналізувавши отриману інформацію, можна створювати ескізний проєкт. Готовий дизайн-план повинен володіти чіткою концепцією планування та інтер’єру, пакетом проєктних документів та орієнтовним кошторисом. Якщо вас цікавить дизайн интерьера від професіоналів, то радимо перейти за посиланням, де ви зможете дізнатися вартість проєкту, який вас цікавить

Підготовка ескізної пропозиції

Тут опрацьовуються основні прийоми організації простору, а саме:

 • зонування;
 • зв’язки між кімнатами;
 • обсяги та плани приміщень.

Підготовка дизайн-проєкту

Цей етап виконується за допомогою ручної або комп’ютерної графіки. Також тут ліквідуються недоліки та відточуються технологічні, стильові та планувальні рішення. Дизайнер із замовником обговорюють все до найдрібніших деталей. На цьому етапі можна уявити, які оздоблювальні та будівельні матеріали застосовуватимуться. Можливості тривимірної графіки дозволяють передати реалістичні особливості всього житла.

Підготовка документів

Фахівець повинен надати комплект документації з робочими кресленнями, які потрібні для ремонту. Цей перелік складається з:

 • пояснювальної записки;
 • обмірювального плану;
 • плану розміщення меблів, теплої підлоги, підлогових покриттів, демонтажу та встановлення отворів/отворів/перегородок;
 • план стель, електроустановки, розміщення опалювальних радіаторів, розташування сантехніки та кондиціонерів;
 • розгортки стін, підлоги та стелі;
 • розробки складних деталей та конструкцій в індивідуальному порядку;
 • розрізів стін із деталюванням компонентів;
 • специфікацій;
 • відомості оздоблювальних робіт.