Принцип роботи каркасних басейнів

Фільтрація води відбувається за рахунок двох отворів в борту конструкції:

Перший етап

Очищення верхнього шару за допомогою скімера. Це металева або пластикова ємність з сіткою всередині. Вона розроблена спеціально для верхнього шару, в якому міститься підвищена кількість пилу, вірусів і бактерій, волосся та іншого сміття.

Усередині скиммера знаходиться кошик, в якій накопичується велике сміття (ємність періодично вимагає очищення).

Апарат встановлюється у верхній частині таким чином, щоб плаваюча заслінка запобігала попадання в пристрій нижніх шарів води.

Другий етап

Глибоке очищення. Для цього використовуються фільтраційні установки і системи. В сучасних збірних ємностях застосовується автоматична система управління, яка комплектується таймером.

Третій етап

Підігрів. Для нього використовується вбудований або автономний електричний нагрівач. Підключається до системи фільтрації.

Четвертий етап

Дезінфекція. Для знищення водоростей і бактерій прийнято застосовувати спеціальні хімікати, які містять концентрований хлор.

Речовина важко піддається дозуванні, в результаті чого в складі таких сумішей постійно спостерігається надлишок препарату або його недолік.

Потрібного ефекту можна домогтися і без застосування хлорного хімії. У чашу потрібно насипати звичайну кам’яну сіль з розрахунку 3 кг / 1 кубічний метр. Протягом доби сіль розчиняється, після чого запускається хлоргенератор, і вода повертається в резервуар за допомогою форсунок.

Сучасні установки очищення і дезінфекції обладнані автоматичною системою, що дозволяє не відволікатися на контроль обладнання.

Каркасні басейни: переваги

Каркасні моделі є найбільш компактними і надійними серед інших. Такі басейни легко монтуються і демонтуються. Крім того, вони мають невелику вагу, а всі деталі легко збираються. Але у каркасних моделей є один істотний недолік: для їх монтажу необхідно рівне місце, бажано має ухил. Каркасний басейн може стати відмінним місцем для відпочинку.

Каркасний басейн можна легко перенести в інший сад або ділянку. У комплект входять всі необхідні матеріали для побудови та встановлення надувний моделі. Залежно від розміру, басейн можна наповнювати звичайною або фільтрувальної водою. Чаші виготовлені з щільного вінілу. Завдяки цьому вода не псується від сонячних променів. Розмір басейну залежить від кількості води і може бути від 10 до 200 метрів кубічних.

Особливості каркаса

Рамна основа з високоміцних металевих труб сконструйована таким чином, що бере на себе більше половини тиску води. Це сильно зменшує навантаження на чашу.

Деякі модифікації великих габаритів оснащуються металевими вертикальними підпорами з натягнутими внизу підніжками. Останні уберігають підпірки від просідання в грунт, а ємність – від перекидання.