Етикетки на плівці користуються великим попитом і застосовуються в торгівлі, логістиці, складському господарстві, на промислових підприємствах. Основна перевага такої поліграфічної продукції від “БГ Стрелец” – практичність, довговічність, стійкість до зовнішніх впливів. Клейовий склад дозволяє наносити самоклеючі етикетки на різні поверхні, виготовляти будь-які розміри. Вони міцно тримаються навіть при несприятливих умовах: нестабільної вологості, скачках температур.

Наклейки на плівці: особливості та переваги

Плівка для друку етикеток виготовляється з різноманітних полімерних матеріалів з урахуванням вимог до готових виробів. Щоб заказать наклейки – переходьте за посиланням. При цьому всі види плівок мають певні особливості:

  1. гладкість поверхні, яку не вдається досягти при використанні паперових наклейок;
  2. стійкість до впливу агресивних середовищ, в першу чергу – жирів і вологи. Наклейка може постійно перебувати у воді без втрати функціональності. Такі етикетки, наприклад, використовуються для маркування систем зворотного осмосу;
  3. висока прозорість безбарвних плівок. Друк етикеток на прозорій плівці самоклейках дозволяє розглянути вміст скляних і пластикових пляшок, флаконів. Так як покупець бачить, що саме він купує, у нього формується довіра до виробника;
  4. меншу вагу, менша товщина, якщо порівнювати рулони плівки та етикеткової папери;
  5. велика міцність. Це не тільки робить довговічним готовий виріб, але дає можливість задати велику швидкість машині при друку етикеток на плівці;
  6. збільшення пластичності полімерного матеріалу при підвищенні температури дозволяє отримати більш якісне різання і фігурну висічку.

У порівнянні з етикетковим папером самоклеюча плівка має більш високу ціну, але при цьому – більш естетичний вид, високу стійкість до зношування, довгий термін служби. Нові технології дозволяють плівці отримати на плівці не менше яскраве чітке зображення, ніж на паперовому носії.

Етикетки з самоклеючох плівки можна приклеїти на будь-яку поверхню, включаючи фактурну і рельєфну. Еластичний матеріал сам змінює розміри при заповненні ємності.
При використанні наклейки на тарі з поліпропілену, знижуються витрати на повторну обробку. Перед переробкою наклейку можна не прибирати.

Друк етикеток на прозорій плівці, замовити який можна на сайті https://flexo.ru, найбільш затребувана при виробництві косметичних товарів, парфумерії, напоїв, побутової хімії.

У полімерного матеріалу є недоліки. Гладкість, що дає гарний блиск і відмінне прилягання ламінуючого покриття, створює певні проблеми при друку. Плівка погано вбирає фарбу, тому використовувати в процесі можна лише деякі види барвників. Іноді доводиться додатково готувати плівку. Найбільш часто використовуються полімерні або УФ-отверждаемие фарби.

Папір не тільки має більш низьку ціну, але і легше утилізується, ніж полімерні матеріали, але з появою біоразлагающейся плівок ця проблема втрачає свою гостроту.