Ви керуєте промисловим підприємством? Ваша компанія виробляє велику кількість металевих відходів? Ви не знаєте, чи принесе вам рішення здати металобрухт користь? Погляньте на текст нижче, і, можливо, ви розвіє всі свої сумніви і легко приймете остаточне рішення здати чавун т інші метали.

Здача металобрухту – переваги

Безумовно, повернення металобрухту – це можливість швидко і легко позбутися від залишкових відходів. Цікаво, що збір металобрухту здійснюють професійні компанії, тому вам навіть не потрібно турбуватися про те, як ви його зробите. А якщо цього недостатньо, врахуйте, що ви можете внести свій вклад в навколишнє середовище і заробляти на цьому гроші.

Здача металобрухту – недоліки

А як щодо недоліків? Виявляється, багатьом підприємцям складно визначити, який з пунктів прийому заслуговує довіри. Все це, звичайно ж, завдяки дуже великій кількості компаній, що пропонують скупку металобрухту, а також різного якості послуг, що надаються. Хоча на ринку не бракує в професійних компаніях, є і такі, яких краще уникати. Однак варто знати, що з цією проблемою легко впоратися, і все, що потрібно зробити, – це зробити ставку на кращі компанії в галузі.

Здача металобрухту – варто чи ні?

Відповідь на це питання є лише формальністю, оскільки видно, що здача металобрухту в скупку не тільки має сенс, але і повинна розглядатися кожним підприємцем, які мають виробниче підприємство. Тому, коли в результаті вашої діяльності залишаються металеві відходи, варто передати їх тому, хто знає, що з ними робити.

Як правильно здавати мідь в металобрухт?

Все про прием меди – за посиланням.

Існує величезна кількість кольорових металів, але одним з найбільш затребуваних на виробничих підприємствах є все таки мідь.

Але запаси планети не безмежні, і все частіше люди вдаються до здачі мідного брухту, адже це не тільки відмінний спосіб переробки, але і хороший інструмент заробітку. У цій статті ми поговоримо про прийом міді і навіщо це потрібно.

Коротко про прийом міді

Як говорилося раніше, мідь – це досить дорогий метал, який використовується в багатьох галузях промисловості. Ціна прийому міді варіюється по-різному, і все залежить від вмісту в ній різних речовин, домішок і форми. При цьому, є нюанс: набагато вигідніше здавати ціле мідне пристрій, ніж самому розбирати її і приносити мідні елементи

Що найчастіше здають на металобрухт?

Якщо ви подивіться навколо, ви знайдете чимало мідних виробів, але найчастіше здають такі предмети:

  • Мідні кабелі;
  • Обмотки електродвигунів, трансформаторів, електричної котушки;
  • Сантехнічне обладнання (кран, труби та інше);
  • Елементи з кондиціонерів
  • Конденсатор і теплообмінник;

Як ділять мідь за категоріями?

Існує чотири типи міді, які регламентуються ДСТУ. Їх ще називають сортами міді, і класифікуються вони по «чистоті» металу:

1. першосортна мідь – в складі немає ніяких домішок;
2. другосортна мідь – дорогоцінний метал, в складі якого знаходиться не більше п’яти відсотків інших металів;
3. Третій сорт міді – мідь, у якій вісімдесят відсотків складу – інші речовини;
4. Різносортиця – мідний брухт менше тридцяти відсотків.

Як найкраще здавати мідь?

Як показує практика, найкраще велику кількість міді здавати відразу ж в один прийом, адже в цьому випадку співробітники пункту прийому металобрухту беруть на себе відповідальність за перевезення.