Перепланування квартири – це складна, спеціалізована діяльність, яка вимагає отримання безлічі дозвільних документів. Згідно із законодавчими актами вітчизняного держави, будь-яке переміщення стін або зміна положення певного об’єкта передбачає отримання дозвільної документації, погодження її з усіма органами, а також розробки проектної документації.

Зробити всі пункти самостійно не представляється можливим. Тому представлену діяльність потрібно довірити професіоналам. Узаконення перепланування – замовити послугу на сайті вважається оптимальним рішенням, адже тут працюють фахівці з широким досвідом і розумінням сутності процесу.

Для отримання потрібного результату, вам буде потрібно відвідати офіційний сайт https://uzakonka.com.ua/vvod-v-ekspluatatsiyu.

Серед основних нюансів співробітництва виділяється:

  • Робота виконується індивідуально під кожну перепланування. Фахівці опрацюють всі особливості, які зв’язуються з необхідною діяльністю.
  • Комплексність, яка проявляється не тільки в створенні необхідних документів, а й узгодження з усіма важливими органами. Це тривала процедура, що вимагає послідовності і очікування.
  • Компанія має ліцензію на виконання професійної діяльності. Це важливий фактор, який зумовлює якість і успішність виконання робіт.
  • Прийнятна ціна, що дозволяє уникнути істотних витрат. Важливо відзначити, що дешевше отримати комплексну допомогу, ніж звертатися за кожною окремою послуг до фахівців.

Щоб опрацювати питання щодо правильного узаконення перепланування, вам потрібно відвідати сайт. Це стане першим і основним кроком отримання відповідної допомоги.

Як узаконити самовільне будівництво в Україні?

Коли з’явиться можливість узаконити самобуд в Україні і як оформити самовільно збудований будинок?

Який штраф потрібно буде сплатити за самовільне будівництво в 2019 році?

Де можна прочитати постанову про самовільне будівництво?

Гарна новина для власників «самобуду» в Україні.

Верховна Рада України проголосувала зазаконопроектNo1059, за яким можна узаконити об’єкти самовільного будівництва до 31 грудня 2019 року.

Узаконити можна буде житлові, садові і дачні будинки, а також господарські будівлі, які були самовільно зведені з 5 серпня 1992 до 12 березня 2011 року.

Також хороша новина в тому, що і громадські будівлі і будівлі і споруди сільськогосподарського призначення 1-й і 2-ї категорій складності, також можна буде ввести в експлуатацію до 31 грудня 2019 року.

Діятиме спрощена система введення в експлуатацію, а саме для початку потрібно замовити в БТІтехніческій паспорт «самобуду», наступним кроком буде замовлення у ліцензованій організаціітехніческого обстеження житлового будинку або будівлі.

Коли у вас на руках є технічний паспорт і технічне обстеження будинку або будівлі, потрібно заповнити декларацію і подати заяву в ДАБК.

Протягом 10 робочих днів ДАБК розглядає заяву і якщо немає будівельних проблем в будинку або помилок в документах, то приймає ваш «самобуд» в експлуатацію безкоштовно.

Можна подавати документи на своє самовільне будову тим, хто має державний акт на землю. Це поки обов’язкова умова.

Поки що в законопроекті немає ніякої інформації про штрафи за самовільне будівництво.