Питання як вибрати паркетну дошку є найбільш важливим у всьому починанні з облаштування підлоги, адже від якості вибраного матеріалу дуже багато залежить.
Паркетна підлога, як правило, являє собою готовий оброблений матеріал товщиною всього від 10 до 15 мм, а сама дошка складається з трьох шарів.

Верхній шар шляхетної деревини наклеюється на два шари ялинової деревини, які склеюються хрест-навхрест, запобігаючи зсув всього простору статі. Товщина верхнього шару має вирішальне значення для терміну служби підлоги і варіюється від 1,8 до 4 мм.

Порода деревини.
Цей вид покриття доступний в різних типах деревини, товщини, кольору і ширини, тому питання як вибрати паркетну дошку особливо не хвилює. Наприклад, доступна широка полосовая рейка, наприклад дуб шириною від 15 до 26 см.

У кожного сорту дерева є свої особливі характеристики, такі як експлуатаційна міцність і зносостійкість. паркетная доска купить киев можна за посиланням.

Для того щоб правильно вибрати паркетну дошку необхідно:

1.Визначиться з видом матеріалу, щоб він гармонійно вписався в інтер’єр приміщення, красиво виглядав, звичайно, був зручний при ходьбі по поверхні.
2.Точно знати який колір буде підходити до інтер’єру кімнати, а від цього багато залежить, тому можна поекспериментувати і в кінцевому підсумку виразно знати колір майбутньої підлоги.
3.Чем поверхню дошки покрита зовні, лаком або маслом, цей факт необхідно врахувати.
4.Одна з важливих деталей при виборі, це тип замка кріплення, вони бувають різної конструкції, хоча мета у них одна.
5.Многослойная буде обрана дошка паркету або може вибір зупиниться на однорідному матеріалі.
6. Які будуть габарити планки, якщо це для Вас важливо.
Асортимент вибір деревини дуже широкий, у продажу ви завжди знайдете відомі, традиційні види деревини, такі як дуб, клен або бук, є в продажу екзотичні види, наприклад, бамбукове покриття, тому вибрати паркетну дошку не складе труднощів.

Укладання традиційного паркету.
Коли ми говоримо про традиційне декорі, ми маємо на увазі дерев’яна підлога, який приклеєний або прибитий до дерев’яної або цементної піщаної основі. Тому він не може бути переміщений. Ви можете вибрати ширину від 7 до 25 см. Традиційні підлоги дуже підходять для укладання в візерунку. Малюнок ялинкою і малюнок блоку є найбільш відомими прикладами.

Паркет бамбуковий.

Особливою формою декоратівногопокритія є бамбуковий паркет. Через своєї структури з характерними «вузлами» він має свій унікальний зовнішній вигляд.

Зносостійкість бамбукових підлог сильно залежить від обробки. При хорошому обслуговуванні знос практично відсутня!

Бамбук – це ботанічний вид трави, висота якого сягає 20 метрів протягом декількох місяців.

Після процесу вилуговування, який займає 5 років, бамбук збирають для переробки.

Завдяки такому процесу вилуговування бамбук набуває свої паркетні важливі властивості: твердість і довговічність.

Паркет бамбуковий доступний в різних видах, від м’якого до твердого виду, в натуральних або карамельних колірних відтінках.

У будь-якому випадку забезпечте хороший килимок, тому що пісок і бруд під підошвою вашого взуття утворюють абразив, з якою не впорається жоден підлогу.

При хорошому і регулярного догляду можна говорити про тривалий термін служби.