Це сучасний стиль, який зберігає свою популярність. Для нього характерні мінімалістичні риси, використання бетонної обробки та металево-дерев’яних конструкцій. Окрім оригінальної обробки, важливо вдало підібрати меблі лофт. Завдяки цьому вдасться зробити фінальний крок у створенні комфортного та гарного простору. Меблі здатні дуже змінити приміщення, додавши йому індивідуальності та елегантності. В ідеалі – вони мають бути естетичними, а також функціональними. Тоді ви почуватимете себе у приміщенні зручно та затишно.

Які риси характерні риси для лофт-меблів?

Тепер уже все рідше використовуються громіздкі меблі. На зміну ним прийшли вироби в стилі лофт, які ви можете вигідно та зручно замовити в OAK shop. Меблі-лофт зазвичай:

  • лаконічні;

  • нейтральні;

  • прості за формою;

  • практичні;

  • у пастельних стриманих відтінках.

У лофт-інтер’єрах часто використовуються наскрізні стелажі, куди можна ставити речі й елементи декору з двох сторін. Також їх можна встановлювати як перегородки, щоб візуально розмежувати простір на зони. Зазвичай лофт найбільше пасує у великих приміщеннях, де хочеться зробити акцент на мінімалізм. Та звісно, меблі в такому стилі можна використовувати і в невеличких кімнатах. Для цього краще вибирати негроміздкі вироби.

Яка форма притаманна лофт-меблям?

Передусім їхній дизайн має бути лаконічним і мінімалістичним. Це прості лінії, правильна й строга геометрія кожного виробу. Меблі повинні відповідати індустріальній промисловій атмосфері. Стримані предмети можна легко та гармонійно поєднати з різними аксесуарами в інтер’єрі.

У лофт-оформленні дуже важливу роль відіграє освітлення. Для таких приміщень притаманна значна кількість світильників, як точкових ламп, так і навісних люстр. Переважно це конструкції з чіткими лініями. Вони можуть бути виконані в однотонній (здебільшого у коричневих чи бронзових відтінках) а чорно-білій палітрі. Часто виробники світильників у стилі лофт пропонують моделі, штучно вкриті іржею чи просто з шорсткою поверхнею.

Із яких матеріалів виготовляють меблі лофт?

Найчастіше такі вироби:

  • Металеві. Поверхні з хрому та вироби з неіржавної сталі прекрасно поєднуються з промислово-урбанічтичним дизайном. Такі елементи роблять інтер’єр більш брутальним. Вони дуже практичні та стійкі до зносу, тому їхнє придбання – прекрасна інвестиція у довговічність.

  • Дерев’яні. Такі меблі привносять затишок і допомагають створити дійсно домашню атмосферу. Дизайнери дуже часто поєднують деревину та метал, створюючи фактурні композиції. Тоді меблі стають більш «теплими». Дерев’яні вироби можна вдало поєднувати з різноманітними інтер’єрами.

  • Шкіряні. Ці меблі, як і попередні, допомагають створити більш затишну атмосферу. До того ж шкіряні крісла чи дивани прекрасно поєднаються з металевими виробами та грубою обробкою різних поверхонь. Натуральна шкіра екологічна та практична, вона додає меблям елегантності, тому дуже популярна.

  • Скляні. Такі вироби допомагають робити приміщення більш світлим і візуально не захаращують його. Це може бути поличка чи невеличкий столик зі скла. Також їх можна поєднати з оригінальними й мінімалістичними елементами декору (вазами, свічниками тощо).

Якщо це кухня, вітальня чи спальня у стилі лофт, можна використати вантажні предмети. Наприклад, штучно зістарені меблі. Завдяки цьому буде легше створити легку домашню атмосферу. Спробуйте підібрати моделі в OAK shop, щоб гармонійно доповнити дизайн інтер’єру. Бажаємо успіхів!