Промислове виробництво сітки в Україні – добре розвинена галузь. Адже різні види сітки використовують у сільському і домашньому господарстві, будівництві житлових, промислових і комерційних об’єктів, інженерних споруд, у ландшафтному дизайні та проведенні будівельних робіт.

Процес виробництва сітки не складний, хоча це залежить від її виду. Однією із найпростіших у виготовленні вважається сітка рабиця. Облаштувати невеликий цех можна навіть на території присадибної ділянки чи в гаражі. Однак заводи-виробники сітки рабиці використовують дороге автоматичне обладнання, яке дозволяє виробляти великі обсяги продукції, мати широкий асортимент та дотримуватися українських і міжнародних стандартів якості.

ТОП-5 найкращих вітчизняних виробників сітки

Найбільші заводи-виробники сіток, які за роки роботи заслужили авторитет і повагу покупців та виробляють різні види продукції:

 1. ТОВ «Сітка Захід» – компанія, заснована у 2005 році, співпрацює з провідними торговими мережами «Епіцентр», «Нова Лінія», входить до 5-ки кращих виробників сітки в Україні. Виготовляє продукцію, яка відповідає українським ГОСТам та європейським стандартам якості: сітку рабицю (оцинковану, з ПВХ-покриттям), секційну огорожу, каналіровану сітку, габіони, зварну, армувальну та фасадну сітку.

 2. ТОВ «УНІПЛАСТ» – патентотримач сітки з полімерним покриття та компанія з понад 20 річним досвідом виготовлення дротяної і сітчастої продукції, яка ретельно добирає сировину та притримується міжнародних стандартів якості. В асортименті компанії сітка шарнірна сталева і рабиця з покриттям цинком та полівінілхлоридом. На ПВХ-покриття виробник дає гарантію 7 років: за цей період цілісність шару з полівінілхлориду не порушується, колір не вигорає і не піддається впливу зовнішнього середовища.

 3. ТМ Завод «Центр Сітка» – один із лідерів за обсягами виготовлення секційної і рулонної огорожі та сітки для штукатурних і будівельних робіт. Виробник випускає понад 100 найменувань продукції. Найпопулярніші з них: сітки зварна штукатурна, зварна оцинкована, для цегляної кладки, армування цементно-піщаних стяжок і перекриттів, просічно-витяжні, рабиця, системи огорож секційного та рулонного типів ТМ «ЗАГРАДА».

 4. «ТЕТРА» – харківський завод металевих сіток, має нагороди «Підприємство року» та «Лідер галузі». Виготовляє сітки ткані, плетені, спеціальні, а також бар’єри безпеки (колючий дріт, спіральні колючо-ріжучі бар’єри)та дріт, які відповідають ГОСТам на сертифікованих металоткацьких верстатах і станках.

 5. ТОВ «АВ метал груп» – один із найбільших постачальників оцинкованої сітки (кладочної, рабиці, канілірованої) та систем секційних сітчастих огорож і парканів.

Продукція від лідерів з виробництва сітки в інтернет-магазині “Новий двір”

На сайті Сітканд представлений великий асортимент товарів від кращих українських і закордонних виробників:

 • композитна сітка та арматура для будівництва;

 • панельні системи огородження;

 • пластикова садова сітка (затіняюча);

 • сітка рабиця і зварна в рулонах (найнижча ціна за метр);

 • канілірована сітка;

 • сітка для кладки (армопояс).

Інтернет-магазин працює напряму з виробниками і пропонує покупцям найдешевшу продукцію без націнки. Тому, якщо ви вирішили натягнути сітку навколо дачної ділянки чи встановити сітчастий паркан навколо двору, утеплити будинок чи залити бетонну стяжку – на нашому сайті ви знайдете сітку з потрібним діаметром вічок, розмірами (висотою) та вагою, а також усі необхідні додаткові матеріали: металеві стовпчики, кріплення, дріт.