Купуючи власну квартиру, кожен з нас бажає отримати ідеальне житло. В цьому випадку важливо все: розташування, прибудинкова територія, інфраструктура району та інше. Хочеться, щоб житловий комплекс знаходився у тихому місті, однак не надто далеко від центру населеного пункту. Саме такі умови доступні в ЖК “Рівер Сіті”. Зручна локалізація та чудова інфраструктура роблять його найкращим місцем для придбання помешкання.

Під час вибору квартири слід першочергово звертати увагу на її проектування. Важливо, щоб у ній не було прохідних кімнат. Зазвичай варіанти з незручним плануванням коштують менше, однак економія у майбутньому може негативно вплинути на комфорт мешканців.

Звертати увагу також потрібно на поверх та сторону, на яку виходять вікна. У старих панельних будинках рекомендується уникати придбання квартири на першому та останньому поверсі. Що стосується новобудов, то у цьому випадку вибір залежить лише від вподобань майбутніх власників.

Розташування будинку також має вагоме значення. Простежте, щоб поруч була транспортна розв’язка, медичні установи, школи, садки, продуктові магазини чи ринки. Їх присутність у пішому доступі від квартири значно полегшить щоденне життя.

Важливою є і інфраструктура житлового комплексу. Для молодих сімей з малюками варто вибирати варіанти, де біля будинків передбачені сучасні дитячі майданчики. У такому випадку, мамусям не доведеться морочити собі голову, де провести час з малечею. Зручно також, коли на території житлового комплексу є зона для барбекю та невеликі сквери. Тут можна відпочивати з сім’єю чи друзями на вихідних. Всі ці переваги доступні у ЖК River City, та навіть більше: на його території є власна пляжна зона.

Первинне чи вторинне житло?

Первинний та вторинний ринок помешкань мають свої плюси та мінуси. Головною відмінністю між ними є те, що первинне житло передається у власність особі безпосередньо від забудовника, а вторинне 一 від попереднього господаря. Саме тому з покупкою квартири у новобудовах пов’язано найменше юридичних ризиків. Відповідальні девелопери бережуть свою репутацію, тому з оформленням права власності не виникає жодних проблем. Зазвичай, ціни на первинне житло значно нижчі. Це пояснюється необхідністю проводити ремонт всередині приміщення.

По-іншому виглядає ситуація на вторинному ринку квартир. На жаль, потенційні покупці часто стають жертвами шахраїв, які використовують підроблені документи, або замовчують факти прописки у житлі неповнолітніх осіб або присутність боргів за оплату комунальних послуг. Саме тому, краще скористатися послугами ріелторських агентств, які візьмуть на себе всю відповідальність, пов’язану з оформленням документів.