Первинним називається житло, яке переходить у власність особи після укладення договору з забудовником. Людина, яка придбала квартиру у новобудові, стає її першим господарем. Цей вид помешкань має безліч переваг, але також кілька недоліків. Якщо ви плануєте придбати квартиру, розгляньте пропозицію ЖК Семицвіт. Тут можна знайти хороші варіанти за доступною ціною.

Плюси первинного житла

Першою, і для багатьох вирішальною, перевагою цього типу помешкань є їх вартість. У порівнянні з ціною на вторинні квартири, первинні коштують у кілька разів менше. Існує можливість придбати житло в той момент, коли будівництво тільки розпочинається. Саме тоді ціна на нього буде мінімальною. Однак, у такому випадку, слід проявити особливу пильність та перевірити інформацію про забудовника.

Наступним плюсом є широкий вибір квартир. Розглядаючи можливість купівлі помешкання у багатоповерхівці, споживач може обрати будь-який поверх, кількість кімнат та сторону, на яку будуть виходити вікна. Очевидно, що під час придбання вторинного житла, такої можливості не існує.

Дуже вагомою перевагою квартир у новобудовах є сучасні комунікації та раціональні інженерні рішення. Серед них, наприклад, зручний просторий ліфт, електропроводка, яка витримує значні навантаження, модерна каналізація та інше.

Ще одним, не надто очевидним плюсом, є обдумана інфраструктура. Більшість сучасних забудовників зводять цілі мікрорайони. Для того, щоб жителям було зручно, на їх території знаходяться ігрові майданчики, магазини, міні сквери, автомобільна стоянка. Поблизу, як правило, розташовані дитячі садки, школи, зупинки громадського транспорту. Саме така інфраструктура притаманна ЖК Семицвіт.

Під час придбання первинного житла ризик бути обманутим зводиться практично до нуля. У випадку з вторинними квартирами, така загроза трапляється доволі часто. Зазвичай стаються випадки, коли у помешканні зареєстровані неповнолітні діти, квартира перебуває у власності кількох осіб, попередні господарі не сплачували комунальні послуги впродовж тривалого часу.

Що стосується недоліків, то один з основних полягає на відсутності внутрішньої обробки. Всі ремонтні роботи потрібно виконувати з нуля. Також впродовж перших місяців у будинку буде лунати шум перфоратора та інших будівельних інструментів. Закінчиться це, коли всі сусіди зроблять ремонт.

Зважаючи на всі плюси первинного житла, мінуси здаються абсолютно незначними. Нова квартира у будь-якому разі краща, ніж вживана. Її ви можете облаштувати відповідно до ваших смаків та вподобань, використовуючи найкращі матеріали. Таким чином, ви будете впевнені у якості виконаного ремонту та його довговічності.