Килим й сьогодні залишається популярним предметом декору та частиною комфорту для квартир, будинків, готелів. Такі вироби є прикрасою інтер’єру, додатковим утепленням кімнати, м’яким та приємним покриттям для підлоги. Якщо це гобелен, він може стати оригінальним доповненням античного стилю. Завдяки величезному асортименту, який сьогодні пропонують виробники, купити килими ви можете будь-якого дизайну, розміру, кольору.

В інтернет магазині Allcarpets запропоновані килими ручної роботи та машинного виробництва, зроблені з натуральних матеріалів й синтетичні. За формою ви можете обирати прямокутні, квадратні, овальні, круглі вироби. Кількість різноманітних дизайнів дозволяє придбати килим для будь-якої мети — в гостину, спальню, дитячу, ванну, кухню, на терасу, в салон та не тільки.

Як вибрати килим: основні критерії виробів

Щоб обрати такий килим, який буде повністю відповідати вашим потребам й побажанням, пропонується враховувати такі критерії:

  • призначення. Для якої кімнати потрібен килим. Чи багато людей постійно знаходяться в цьому приміщенні. Чи багато меблів розташовано на підлозі;

  • розмір та форма. Можна обрати килим, що буде повністю накривати підлогу або замовити невеликий за розміром виріб;

  • матеріал виготовлення. Натуральні матеріали є дорожчими, менш зносостійкими, складнішими у догляді, але виглядають вони шикарно. Синтетичні килими є довговічними, стійкими до тертя, забруднень;

  • розмір ворсу. Наприклад, килими Shaggy мають дуже високий ворс, є м’якими, їх часто використовують для спальні. Модні безворсові гобеленові килими прикрашають сучасні інтер’єри в скандинавському стилі;

  • колір, малюнок. Слід підбирати килим, який буде гармоніювати з загальним інтер’єрним оформленням кімнати або стане креативним акцентом.

В онлайн каталозі Allcarpets представлені килими від відомих виробників з Туреччини, Бельгії, Молдови, Індії, Єгипту, України та не тільки. Тож у вас є можливість придбати такий килим, який ви бажаєте, в класичному або сучасному стилі, однотонний або з різними варіантами малюнків:

  • геометрія;

  • абстракція;

  • національний орнамент;

  • квіти та ін..

Найкращі килими з доставкою по Україні

Відкривайте каталог Allcarpets та обирайте килим вашої мрії! Оформити замовлення легко через online форму або по телефону. Якщо самостійно вибрати модель килима вам важко, потрібна кваліфікована допомога, зв’яжіться з менеджерами інтернет магазину у зручний спосіб. Вам нададуть консультацію щодо оптимальних варіантів виробів саме у вашому випадку.

Доставка килимів від Allcarpets здійснюється безкоштовно. Ви можете придбати виріб з доставкою до Києва, Дніпра, Харкова, Одеси, іншого міста України. Оплатити килим можна при отриманні.