Напередодні Нового року кожен прагне прикрасити будинок, як же тут обійтися без самого головного символу свята – новорічної ялинки? Сьогодні ми розповімо, як вибрати натуральну або штучну ялинку, щоб вона простояла в будинку до Старого нового року і кожен день радувала всіх оточуючих.

Штучна або натуральна ялинка?

Звичайно, живе деревце має дуже приємний аромат, виглядає дуже красиво, ефектно і якнайкраще передає незабутню атмосферу свята. Але така ялинка простоїть всього кілька тижнів. Доведеться щодня підтримувати чистоту в будинку і прибирати опале голки.

Купуючи штучну ялинку на сайті https://nashayalunka.com/ru/, можна зберегти природу і врятувати вічнозелені насадження від вирубки, що для багатьох стає вирішальним при виборі. Термін служби штучної ялинки становить 8-10 років, тому можна заощадити гроші, відмовившись від покупки живого деревця щороку. Штучна ялинка також має невелику вагу, і в ній вже передбачена спеціальна підставка, завдяки якій такий аксесуар не впаде.

Вибираємо штучну ялинку

Купуючи штучну ялинку, потрібно звертати увагу на такі характеристики.

1. Матеріал

Штучні ялинки сьогодні найчастіше роблять з поліпропілену, полівінілхлориду або обпресувати волосіні.

Аксесуари з полівінілхлориду досить міцні, мають довгий термін служби і виглядають дуже натурально. Велика частина таких ялинок проводиться в Китаї і відноситься до середнього цінового сегменту. Варто відзначити, що ПВХ не горить, але може розплавитися від електричної гірлянди, якщо використаний неякісний матеріал.

Головна перевага штучних ялинок з поліпропілену полягає в тому, що виглядають вони дуже натурально і природно, але і коштують недешево. Вони вважаються найбільш якісними на сьогоднішній день. Нерідко в магазинах можна зустріти поліпропіленові ялинки, зроблені в Європі.

Аксесуари з монофіламентной нитки (обпресувати волосіні) коштують недорого, але виглядають не так натурально в порівнянні з поліпропіленовими і полівінілхлоридними ялинками, незважаючи на те що гілки у них дуже пухнасті.

2. Сертифікати якості

Неякісна штучна ялинка може спалахнути від іскри бенгальського вогню або електричної гірлянди. Крім цього, полімерні матеріали, які можуть використовувати недобросовісні виробники, виділяють в повітря небезпечні токсичні речовини. Саме тому перед покупкою потрібно обов’язково перевірити сертифікат якості, який повинен бути у продавця.

3. Міцність закріплення голок

Щоб голки не обсипалися під час прикраси штучної ялинки або при будь-якому механічному впливі, потрібно перевірити, наскільки міцно вони закріплені. Обов’язково варто звернути увагу, чи якісно виготовлені стики. Можна навіть погладити голки проти «шерстки», трохи погнути і посмикати, переконавшись, що вони не обсипаються.

4. Запах

Якщо штучна ялинка має специфічний різкий запах, це ознака того, що вона зроблена з неякісних токсичних матеріалів. Дорогі і якісні аксесуари взагалі ніяк не повинні пахнути.

5. Дизайн

Сьогодні на ринку представлений величезний асортимент штучних ялинок, що розрізняються за кольором: темно-зелені, світло-зелені, сріблясті, білі, червоні, золотисті. Вони можуть бути з імітацією снігу, з світяться голочками, підсвічуванням і вже прибрані іграшками. Яку модель вибирати – справа смаку.