Перед тим, як підключати інтернет, кожній людині необхідно знати, як правильно підібрати інтернет-провайдера.

Перший крок – з’ясувати, які провайдеры в Киеве надають цю послугу на вашій території. Помічником в цій справі стають онлайн-ресурси, здатні знайти провайдера за заданою адресою. Такий підхід значно зменшує час пошуку.

Після того, як ви знайшли відповідні організації, варто розглянути основний параметр для вибору – швидкість, а точніше, співвідношення швидкості інтернету до вартості. Тому спочатку потрібно зрозуміти, яка швидкість задовольнить ваші запити. Наприклад, для перегляду двогодинного фільму кращий варіант – від 50 мегабіт. Така швидкість дозволить завантажити кіно менше, ніж за півгодини. У будь-якому випадку ви можете зробити всі розрахунки самостійно – сьогодні інтернет дозволяє знайти будь-яку інформацію і обчислити необхідну швидкість інтернету буквально за пару хвилин.

Наступна умова підключення – ціна. За обраною швидкістю ви зможете порівняти ціни у декількох провайдерів, ознайомившись з діючими тарифами. При цьому ви можете дізнатися про поточні акції і спецпропозиції – наприклад, знижка на бажану швидкість або безкоштовна видача обладнання для підключення – роутер.

Не менш важливу роль відіграє і репутація самої компанії. Незайвим буде знайти відгуки і оцінки від клієнтів і зрозуміти, наскільки вам підходить дана організація. У коментарях ви зможете знайти таку інформацію, як:

  1. якість роботи технічної підтримки;
  2. як часто відбуваються розриви з’єднання і час їх усунення;
  3. швидкість відгуку на скарги та пропозиції від споживачів;
  4. компетентність і доброзичливість обслуговуючого персоналу.

Також варто дізнатися, які способи оплати пропонує даний оператор. Як правило, послуги інтернет-провайдерів оплачують через електронні платіжні системи, банкомати і термінали. Якщо ж подібні способи – платні, а для безкоштовної оплати необхідно сходити в офіс організації або доплачувати комісію, то слід підібрати іншу компанію.

Якщо ж ви визначилися з оператором, то переходите до процедури оформлення. В ході підписання договору вам будуть запропоновані кілька видів підключення до Мережі – виділена лінія, оптика до будинку або оптоволоконний канал. Тут вже варто приймати рішення, виходячи з того, який варіант стане оптимальним і максимально ефективним.