Не кожен може дозволити собі встановити в квартирі розкішне двоспальне ліжко. Це конструкція вимагає просторої житлової площі, якої в малогабаритних квартирах просто немає. Доводиться якось викручуватися із складної ситуації, придбавати розкладні дивани, які вдень служать відмінним місцем для відпочинку усієї сім’ї, а вночі трансформуються в просторе двоспальне ложе. Деякі розкладні конструкції абсолютно не призначені для комфортного сну. Тут незручні матраци, які погано підтримують хребет, не справляючись зі своїм функціональним навантаженням.

тонкі матраци на диванСьогодні це не проблема і не привід для переживання. Адже в інтернет-магазині magdek.com.ua пропонуються розкішні ортопедичні тонкі матраци на диван, представлені :

  • у різні цінових категоріях;
  • у різних варіантах виконання;
  • у різних розмірах.

Особливості тонких матраців для дивана

Перша особливість – це безумовний ортопедичний ефект такої основи. Спати на тонкому виробі зручно, комфортно і дуже привильно. Такий матрац має підвищену гнучкість, при необхідності виріб просто скручується в рулон і забирається на зберігання в шафу, в комору, в нішу, розташовану в самому дивані. Це дуже зручно і практично. Звичайно ж, такий матрац має невелику вагу, тому переміщати виріб з одного місця на інше – дуже просто. Не доводиться докладати великих фізичних зусиль. До того ж за матрацом дуже просто доглядати. Деякі моделі мають знімний чохол, який без проблем піддається пранню в пральній машині.

У продажу зустрічаються матраци:

  • з кокосовою койрою;
  • з латексом;
  • з пінополіуретану (ППУ) різної щільності;
  • з матеріалом з ефектом пам’яті;
  • з чохлом з тканини стрейч жаккард.

Основна особливість основи – це невелика висота до 6 см. Ті матраци, де використовуються інноваційна піна, легко пристосовуються до вигинів тіла сплячої людини. Також кожен екземпляр має спеціальні фіксатори, що щільно закріплюють матрац на підставі дивана. Це забезпечує нерухому і дуже зручну експлуатацію бази для сну. Також у виробах використовується тільки гіпоалергенні екологічно чисті матеріали, імпортні складові. Крім того, чохол від такого матраца (на вигляд) – справжній твір мистецтв. Адже тканина, з якої відшивается чохол, розроблена італійськими дизайнерами.

Тонкі матраци називають топперами. Вироби дозволяють зробити поверхню дивана рівною і дуже зручною. Спати на такій основі абсолютно безпечно, адже матеріали наповнення стійкі до появи грибків і бактерій, відповідно, матраци мають підвищену міру гігієнічності.