Якщо ви відчуваєте, що прийшов час відкривати свою майстерню по ремонту електроніки, то не забувайте про те, що потрібен досвід навіть якщо ви не будете самі лагодити апарати, а візьмете грамотних фахівців.

Не варто відкривати сервіс в глушині, в надії, що колись він розквітне, цього не трапиться, а ви просто втратите час і купу грошей. Прагніть ближче до народу і не забувайте про рекламу і яскраві вивіски, про електронні табло теж не забувайте. Створіть взаємні візитки, на одній стороні яких буде ваша реклама, а на іншій – реклама іншої компанії, юристів, таксі або салонів.

У мене сервіс знаходиться у відносно прохідному місці і про нього дізналися багато жителів кварталу за два, але не так багато, як хотілося б, район новий і розвиватися в таких – складно.

Деякі вивіски вже застаріли і висять вже більше для трафіку.
Для ремонту я точно знав, що потрібен мікроскоп, паяльник і мультиметр, придбати які можна на сайті https://sxema.com.ua.

Мультиметри у мене довго не жили, до недавніх пір – я їх успішно забував перемикати на потрібний режим і тим самим виводив їх з ладу.

Мультиметр DT700D служить мені вже півтора року і виявився найстійкішим з усіх попередників, а його вартість нижче 1000 рублів, а що дуже приємно, у нього величезні цифри на екрані і є можливість вимірювання частоти, це зручно при прозвонке кварцу.

Мікроскоп стоїть у мене бінокулярний XTJ-4400 і він мені дуже подобається, а вибирав їх довго, перевіряв, щоб було комфортно очам, щоб світло було правильний, щоб плата не впиралася в різні виступи, щоб налаштувань положення було досить, щоб люфту не було, щоб була достатня фокусна відстань для комфортної пайки.

У цього мікроскопа все ідеально і підошва важка і люфту немає ні в одній частині, а світло є і знизу і зверху, та ще й налаштовується яскравість кожної лампи окремо.

Через цей мікроскоп я без особливих зусиль роблю знімки своїм смартфоном, які можна навіть не редагувати на комп’ютері.

Сепаратор UyUE 958Q потрібен для прожарювання плат, відмитих в ультразвукової ванні, для відклеювання дисплеїв і розбиранні склеєних смартфонів. На екрані цього приладу відображається задана і поточна температури і це дуже зручно. Цей сепаратор має ще й вакуумну присоску в центрі робочої поверхні, яка може утримувати дисплей, коли його будете розклеювати, відокремлюючи скло від модуля. Я за два роки лише раз розклеював дисплей, щоб замінити лише верхнє скло, цей випадок був з упертим LG, на якому відмовлялися працювати будь-дисплеї, лише тільки рідної, сенсор також відмовлявся адекватно працювати.

Ультразвукова ванна CD-4810 одна з якісних ванн, призначена для “прання” плат після залиття їх водою, після пайки чіпів і оновлення. Ця ванна виручала мене неодноразово, її якість виконання і бездоганна робота вас порадує. Можете прикраси в ній “прати”, монети або навіть годинниковий механізм.

Паяльник BAKU 601D працює вже шість років, тільки я перший час був розчарований його начинкою, а вірніше проводами, вони такі кволі і вічно відвалюються, що я одного разу не витримав і змінив всі дроти на якісні, тепер паяльник працює, як годинник, тільки часто міняю жало і іноді чиню вентилятор фена – техніка вимагає уваги.

Третя рука і утримувач плат купити потрібно обов’язково, але мені так поки і не вдалося з них знайти нічого якісного, задовольняються бюджетними збірками, але необхідними в роботі.