Наявність електрики – комфорт і зручність проживання в заміському будинку. Незалежно від його площі, кількості проживаючих, використовуваних побутових приладів і техніки, витрати на оплату електрики займають значну частину сімейного бюджету.

Тому багато власник заміського житла знаходяться в пошуках більш економних варіантів забезпечення свого будинку якісною електрикою. Як варіант, використання побутових сонячних електростанцій – можна замовити солнечные батареи на prel.prom.ua.

На те що б покупка окупилася, потрібен певний період часу. Але зате потім, за електрику вже нічого платити не доведеться, мало того, надлишки електроенергії можна буде продавати.

Кілька правил вибору побутової сонячної електростанції

Перш ніж вкладати конкретну суму в покупку, при цьому найчастіше немаленьку, спочатку потрібно виконати ряд первинних підготовчих робіт:

  1. виходячи з кількості використовуваних в будинку електричних приладів, підрахувати їх сумарну потужність;
  2. провівши ці розрахунки, слід прорахувати, скільки буде споживатися електроенергії на годину. Всі наявні в будинку електроприлади ніколи не будуть працювати все разом одночасно, але тим не менш, цей показник бажано розраховувати по максимуму, щоб мати стратегічний запас;
  3. дізнатися, яка сонячна активність характерна для місця проживання. Таку інформацію сьогодні без проблем можна знайти в офіційних джерелах на відповідних сайтах в інтернеті;
  4. визначитися, як саме буде експлуатуватися сонячна електростанція – сезонно або цілий рік.

На що необхідно звертати увагу при виборі сонячної електростанції

Будь-яка електростанція, що виробляє електрику з сонячної енергії складається з декількох основних елементів, від якості, технічних характеристик залежить дуже багато чого. це:

  • Фотоелементи або сонячні батареї, за допомогою яких вловлюються сонячні промені. Бувають вони трьох видів – полікристалічні, монокристалічні і кремнієві. Для кожного з видів характерний свій коефіцієнт корисної дії, вага окремої панелі, ціновий діапазон.
  • Акумуляторна батарея, в якій і накопичується закумульоване електрику.
  • Інвертор. За допомогою цього елемента здійснюється перетворення постійного електричного імпульсу в змінний струм, від якого і працюють всі електроприлади.
  • Контролер. Пристрій, що відповідає за правильну роботу акумуляторної батареї.