Для тих, хто ніколи не стикався з послугою “чоловік на годину”, така назва може здатися дещо дивним і двозначним. На ділі ж фахівці подібних служб роблять дуже потрібну справу – виконують різноманітні види дрібного і середнього ремонту.

Здавалося б, для виконання кожного виду робіт є відповідні професіонали – електрики, сантехніки, меблевики, будівельники. Однак, зручність сервісу https://handshaker.by/catalog/master-na-chas, де можна викликати майстра додому, полягає в тому, що їх штати мають умільцями для виконання самих різних завдань. Яка б потреба ні виникла: прибити, полагодити, змонтувати, налагодити, замовнику потрібно набрати тільки один телефонний номер.

Спочатку дана послуга замислювалася в допомогу одиноким жінкам (звідси назва), але вона виявилася затребуваною самими великими колами населення. Адже навіть якщо у господаря квартири “золоті руки”, для виконання операцій необхідна наявність великого асортименту різноманітних інструментів, купувати які, щоб використовувати лише кілька разів, недоцільно.

Чим може допомогти домашній майстер

Ремонтно-будівельні роботи

До таких відносяться, наприклад, обробка підлоги лінолеумом або ламінатом, обклеювання кімнат шпалерами, монтаж плінтуса, фарбування, штукатурка поверхонь. Наймати професійних будівельників для подібних нескладних маніпуляцій не завжди виправдано: спеціалізовані бригади з декількох чоловік неохоче погоджуються на короткострокову, недорогу роботу. А ось працівники сервісів “майстер на годину” візьмуться за неї охоче.

Дрібний ремонт, монтаж, налагодження

У кожному домашньому господарстві час від часу виникає необхідність:

  • встановити нову ванну, душову кабінку або унітаз;
  • пересунути меблі, зібрати на місці привезені з магазину предмети інтер’єру (диван, кухонний гарнітур, шафа-купе та інше);
  • підготувати до роботи, змонтувати посудомийну або пральну машину, кухонну витяжку;
  • замінити розетку, вимикач, дверний дзвінок;
  • повісити карниз, люстру, дзеркало або полки.

Для вирішення таких завдань майстра-універсали підійдуть як не можна краще.

Сервіс “Послуги. Майстер на годину “допоможе швидко вирішити десятки повсякденних господарських проблем, серед яких: лагодження протікає крана, установка електричної розетки або вимикача, закріплення карниза для штор. Служби “чоловік на годину” Мінська оперативно відреагують на виклик і в короткий термін усунуть несправності.