Будь-яке житлове приміщення обов’язково повинно мати туалетну кімнату з унітазом. Однак не все так просто при виборі унітазу. Щоб знати який унітаз краще вибрати для квартири, слід визначитися з його формою, матеріалом, з якого він буде виготовлений, враховувати вибір системи змиву, колір і розмір.

Всі ці складові допоможуть у виборі унітазу, визначать розробку інтер’єру під час ремонту, створять комфортні умови, виключать появою неприємних запахів і псування предмета. У цій статті ви дізнаєтеся докладні поради та рекомендації, які допоможуть вам зробити вибір, грунтуючись на якість, зручність і знання фахівців.

Широкий асортимент товарів на ринку з легкістю заплутає покупця. А Якщо покупець не володіє достатніми знаннями в покупці такого предмета інтер’єру, як унитазы, сиденья, то питання: Як вибрати унітаз правильно? Ускладниться і необхідно вдаватися до допомоги фахівців.

Не забувайте, що той чи інший варіант унітазу має свої плюси і мінуси, тому потрібно визначитися, за якими критеріями у виборі в вашому випадку найкращими є і спиратися на них.

В унітазі істотну роль грає основа, з якої він виготовлений, тому на питання: Які бувають унітази і який матеріал використовується? Отримують відповідь від фахівців:

  1. металеві;
  2. керамічні;
  3. фаянсові;
  4. Порцелянові.

Як вибирати унітаз на що звернути увагу?

Якщо унітаз керамічний або фаянсовий унітаз, то вони покриваються спеціальною технічною глазур’ю.

Виходячи з досвіду сантехніків, слід пам’ятати, що фарфоровий унітаз має найбільш міцну конструкцію, термін експлуатації від 50 років і вище на відміну від фаянсового (використання до 30 років), не вередливий в догляді і стійкий до оточуючих факторів. Тому вибір слід зробити на користь фарфорового агрегату.

Який матеріал краще для унітазу?

Металевий унітаз більше підходить для громадських місць (вокзалів, ресторанів, кафе), має тривалий термін експлуатації і не вибагливий у догляді, але істотним недоліком на відміну від фарфорового є слабка теплопровідність матеріалу.

Якщо ви піклуєтесь про свою репродуктивну систему, то вибір слід робити на користь фарфорового унітазу, на ньому не буде холодно сидіти, а для використання металевого потрібно додатково товсте сидіння з пластмаси або дерева.

Воно відіграє важливу роль в якості підкладки для унітазу. головною відмінністю між двома матеріалами стане вартість. Дерев’яний стільчик буде коштувати в рази дорожче, так як він зроблений з натурального матеріалу, який не викликатиме у людей, що мають схильність до алергічних реакцій, побічних ефектів на шкірі.

Пластмасове сидіння зацікавлює дешевизною і легкістю, менше проводить тепло і може призводити до алергічної реакції (у алергіків). Якщо у вас немає алергічної реакції, то сміливо можете вибирати бюджетний варіант для сидіння унітазу в вигляді пластику.

Увага! Якщо у Вас в сім’ї є люди з обмеженими можливостями або літні люди, також діти, то краще придбати стільчик з мікроліфтом. Він додасть зручність, знизить рівень шуму і захистить від псування в результаті удару при опусканні.