Багато встановлюють броньовані двері за їх безпеку і естетичний вигляд. Броньовані металеві конструкції встановлюють в квартирах і в приватних будинках.

Двері не тільки мають різноманітні варіанти обробки і дизайну, але дуже стійкі і міцні. Вони мають ряд переваг перед дверними виробами з інших матеріалів. Для того, щоб правильно вибрати броньовані двері, необхідно звернути увагу на кілька критеріїв.

Якісні броньовані двері – критерії вибору

Багато хто думає, що якщо дверне полотно броньоване, воно обов’язково міцне і якісне, але насправді це не так.

Якісні конструкції мають такі характеристики:

  • повинні складатися з двох листів сталі;
  • товщина металевого листа, повинна бути не менше 1,8 мм;
  • наявність ребер жорсткості;
  • наявність броненакладки;
  • якісні замки;
  • надійна фурнітура: петлі, навіси, ручка.

Якість полотна і сталі

Дверна коробка повинна складатися з двох листів розжареної сталі. Якщо товщина листа менше 1,5 мм, полотно не буде надійним і міцним. Найчастіше їх можна розкрити консервним ножем. Вхідні броньовані двері товщиною 3-4 мм дуже міцні і досить важкі по вазі, тому їх встановлюють у приватних будинках. Оптимальним варіантом для квартири буде товщина 1,8-2 мм.

Звуко- і теплоізоляція

Увагу потрібно приділити наповненню всередині полотна. Від цього залежить рівень звуко- і теплоізоляції. Для утеплення використовують матеріали:

  • пінопласт;
  • мінеральна вата;
  • поліуретан.

Захисні властивості дверей

Броньоване полотно – конструкція, яка складається з двох металевих листів. Усередині коробки встановлені ребра жорсткості, порожнє місце між якими заповнюється спеціальним ізолюючим матеріалом, який застосовується для утеплення приміщення і захисту від шумів і сторонніх звуків.

Запірні пристрої і замки

Якість і безпека наполовину залежить від хороших замків. Існує кілька видів запірних пристроїв. Сучасні бронедвері оснащують циліндровим або сувальдним видами замків. Фахівці радять встановлювати кілька видів замків, це значно підвищує зламостійкість виробу.

Чому варто вибрати броньовані двері в якості вхідних?

Вхідні броньовані двері – надійний і безпечний варіант. При виборі дверей в будинок або квартиру, необхідно розібратися з пристроєм вироби. Якщо вони відповідають всім необхідним критеріям якості, воно довго прослужать своїм господарям.

Джерело: https://straj.ua