Одне з важливих рішень, які змушені приймати власники будівельного бізнесу, – це орендувати або придбати важке будівельне обладнання, необхідне для реалізації проектів. Наприклад, покупка або Оренда екскаватора.

Якщо потрібно ухвалити таке рішення, необхідно зважити всі можливі варіанти та зробити розрахунки. У статті розглянемо основні переваги оренди важкої будівельної техніки.

Переваги оренди важкої будівельної техніки (детальніше тут: dcs-rent.ru/arenda-ekskavatora-pogruzchika):

Немає зобов’язань щодо ремонту та обслуговування.

Технічне обслуговування важкої будівельної техніки – справа непроста, а найчастіше важке та складне завдання. Керуючі обладнанням, які відповідають за обслуговування парку важкого обладнання, повинні приймати важливі економічні рішення у рамках повсякденного обслуговування великого обладнання. Обслуговування будівельної техніки потребує складання та дотримання графіка технічного обслуговування, щоб забезпечити своєчасний ремонт всього обладнання. Регулярне обслуговування важкого обладнання також включає відстеження запчастин, виведення автомобілів з експлуатації, придбання запасного обладнання, відновлення обладнання, коли це необхідно, і регулярне обслуговування для скорочення часу простою. Вибираючи будівельну техніку в оренду, ви заощаджуєте кошти та ресурси, необхідні для повного обслуговування та ремонту важкої техніки.

Немає плати за зберігання.

Усі наявні важкі машини не використовуватимуться одночасно. Підрядники повинні виділяти фінансові ресурси на зберігання деякого будівельного обладнання, що не використовується. Час простою бульдозерів, екскаваторів-навантажувачів, тракторів, кранів та вилкових навантажувачів може становити кілька місяців залежно від проектів, над якими ви працюєте. А оскільки цим великим машинам потрібно багато місця, складські приміщення стягують плату, яка може суттєво вплинути на прибуток у кінці року.

Зниження початкових витрат.

Придбання будівельної техніки – довгострокове зобов’язання, яке потребує значних фінансових ресурсів. А витрати, пов’язані з купівлею важкого обладнання, можуть мати великий вплив на новий бізнес. Багатьом нових будівельних компаній часто доводиться брати бізнес-позички, щоб покрити витрати на купівлю нового обладнання для своїх проектів. Ви можете зменшити початкові витрати, орендуючи обладнання. Коли ви орендуєте необхідне обладнання, ви можете виділити ресурси на інші не менш важливі аспекти ведення успішної будівельної компанії.

Таким чином, ваш бізнес може звернутися до місцевої компанії з оренди будівельного обладнання, яке вам потрібно замість оплати транспортних витрат.