Все частіше при обробці квартир використовуються рідкі шпалери. Цей оздоблювальний матеріал використовується для декорування стін та стель. Рідкі шпалери значно відрізняються від традиційних і більше схожі на декоративну штукатурку.

Спеціалізовані магазини надають великий асортимент рідких шпалер за вигідною вартістю та з гарантією якості. Якщо ви хочете придбати рідкі шпалери, то радимо перейти за посиланням https://ars.ua/materiali-dlja-ozdoblennja/shpaleri/ridki-shpaleri/ вже зараз.

Безпечність рідких шпалер

Рідкі шпалери є екологічно безпечними й можуть використовуватися для обробки навіть дитячої кімнати. До їх складу входять натуральні компоненти й навіть вплив високих температур не призводить до виділення шкідливих речовин.

Продаються рідкі шпалери у сухому вигляді. До їх складу входять:

 1. Целюлозне волокно або бавовна. Це їхня основа, вона досягає 90% від загального складу.
 2. Спеціальні добавки для покращення технічних характеристик.
 3. Сполучна основа.
 4. Різні декоративні добавки.

Основні характеристики

Рідкі шпалери мають певні характеристики, з якими необхідно ознайомитись до початку покупки:

 1. Середній термін служби – 7 років.
 2. Стійкі до дії сонячних променів.
 3. Мають антистатичні властивості.
 4. Товщина шару становить 1 – 2 мм.

Види

Розподіл рідких шпалер на види відбувається за двома ознаками: за матеріалом та за зовнішнім виглядом.

Залежно від основи, що лежить у складі шпалер, їх ділять на:

 1. Бавовняні.
 2. Шовкові.
 3. Целюлозні.
 4. Комбіновані.

Залежно від фактури:

 1. Гладкі.
 2. Рельєфні.
 3. Декоративне оформлення.

Позитивні сторони рідких шпалер

Популярність рідких шпалер зумовлена ​​великою кількістю їх позитивних якостей. Завдяки їх основі, цей оздоблювальний матеріал є екологічно безпечним, нетоксичним і негорючим. Має однорідний малюнок, немає стиків. Ці шпалери мають високі декоративні властивості, на них можливе нанесення будь-якого малюнка. Їх можна використовувати на поверхнях з похибками будь-якої кривизни, від цього їхнє нанесення не стане більш проблематичним. Крім того, вони приховують дрібні недоліки поверхонь. Крім того, їх досить легко ремонтувати. Немає потреби ремонту на великій площі. Можна лише підкоригувати пошкоджену ділянку. Після висихання місце ремонту стане непомітним. А крім цього наносяться рідкі шпалери досить швидко і ремонт займає мінімум часу і сил.