Затяжна криза змушує людей дедалі частіше звертатися за кредитами готівкою. Водночас серед населення відсоток тих, кого банки вважають позитивними та надійними клієнтами – з “білою” зарплатою, офіційним працевлаштуванням, високим рівнем доходу – стає дедалі менше. А це означає, що якщо вам терміново потрібна велика сума грошей, не факт, що банк без проблем позичить вам.

У житті кожної людини бувають ситуації, коли гроші терміново потрібні, а позичати нікому, і ніколи збирати довідки та чекати на рішення банку про видачу кредиту. Кредит під залог нерухомості в “Пан Кредит” вирішить фінансову проблему у форматі “тут і зараз”. Для цього достатньо бути власником будинку та мати право розпоряджатися ним.

Що таке забезпечена позика

Порядок видачі кредитів під заставу Пан Кредит передбачає можливість отримання кредиту без підтвердження позичальником своєї платоспроможності. Позика забезпечена майном, тому обидві сторони зацікавлені у відносинах між позичальником та кредитором. Позичальнику надається можливість розпорядитися коштами, наданими за кредитом, та в його інтересах зробити своєчасне повернення, щоб не втратити предмет застави. Кредитор упевнений, що незалежно від поведінки позичальника, він залишиться у прибутку за рахунок відсотків за позикою або продажем майна, забезпеченого іпотекою.

Особливості послуги позики під заставу

Запорукою може бути задекларований будь-який об’єкт нерухомості – квартира, будинок або земельна ділянка. На час дії кредитного договору їхній власник втрачає право на закон у формі продажу, обміну чи дарування. Після погашення боргу договір про заставу стає недійсним, і такі обмеження втрачають чинність.

Якщо позичальник не виконує своїх кредитних зобов’язань, фінансова установа має право виставити заставу на аукціоні. За рахунок грошей, отриманих від угоди, погашається частина кредиту, а також відсотки, а також нараховані відсотки та штрафи. Інші кошти повертаються позичальнику.

Як отримати кредит

Забезпечена позика видається за наступним алгоритмом:

  • Зверніться до «Пан Кредит» для заповнення заявки та надання пакета документів, що підтверджують особу заявника та володіння майном.
  • Оцінка ліквідності та вартості закладеної нерухомості.
  • Перегляд документації.
  • Прийняття рішення про видачу кредиту.
  • Оплата грошима.

Кредити на нерухомість дозволяють власнику швидко отримати суму, необхідну для підтримки життя або ведення бізнесу. Він розрахований на тривалий період до п’яти років, і, за можливості, позичальник може легко погасити кредитору достроково.