Резистивний нагрівальний кабель – це нагрівальний кабель, який має однакову потужність на погонний метр (вихідну потужність) по всій його довжині.

Оскільки на резистивный греющий кабель зазвичай не впливають зміни температури навколишнього середовища або труби, він забезпечує постійну теплову потужність. Таким чином, цей тип нагрівального кабелю кращий для домовласників, які хочуть переконатися, що умови довкілля не вплинуть на їхню теплову потужність. Ці системи опалення зазвичай покладаються на регулятор або термостат для керування системою.

Усі елементи підігріву підлоги мають постійну потужність. Причина цього в тому, що набагато простіше контролювати температуру в кімнаті за допомогою кабелю, який постійно виробляє однакову теплову потужність. Потім регулятор (або термостат) може використовувати або температуру навколишнього середовища в кімнаті, або температуру підлоги (за допомогою датчика підлоги, який встановлений з нагрівальними елементами) для поперемінного увімкнення та вимкнення системи променистого опалення для досягнення бажаного отримані результати.

Ця «передбачуваність» також дозволяє програмованим термостатам налаштовувати події, щоб ви могли налаштувати систему опалення відповідно до вашого графіку.

До речі, якщо ви хочете придбати резистивний нагрівальний кабель, то радимо перейти за посиланням https://warmon.com.ua/arhitekturnyj-i-promyshlennyj-jelektroobogrev/rezistivnyj-nagrevatel-nyj-kabel вже зараз.

Системи сніготанення (часто використовувані на під’їзних доріжках, що опалюються, пішохідних доріжках і терасах) також мають постійну потужність. Як і у випадку з підлоговим опаленням, танення снігу ґрунтується на контролі включення та вимкнення нагрівальних елементів. Це особливо корисно, тому що виробники пропонують широкий спектр засобів управління таненням снігу, який можна використовувати з датчиками для включення та вимикання системи залежно від факторів навколишнього середовища, таких як наявність вологи на вулиці, температура нижча за певну точку.

Що краще – кабель, що саморегулюється, чи кабель постійної потужності?

Термокабель, що саморегулюється, зазвичай краще підходить для захисту від зледеніння дахів і водостічних жолобів, а також для захисту від замерзання труб, в той час як термокабель постійної потужності краще підходить для танення снігу і підігріву підлог. Важливо пам’ятати, що незалежно від того, чи використовуєте ви саморегулюючі або постійної потужності, обидва типи теплових кабелів служать одній і тій же меті – танення (і боротьбі з зледенінням) снігу / льоду на вулиці або обігріву підлог у приміщенні.

Нагрівальні кабелі, що саморегулюються, більш ефективні для трасування труб, а також для захисту від зледеніння дахів і водостічних жолобів, оскільки вони здатні нагріватися при зниженні температури на вулиці. Для проєктів з танення снігу кращим методом є нагрівальні кабелі постійної потужності, оскільки вони здатні безперервно розтоплювати сніг та лід під асфальтом, бетоном, бруківкою та будівельним розчином – навіть під час найсуворіших штормів та кліматичних змін. Подібним чином для підігріву підлоги використовуються кабелі постійної потужності, тому теплова потужність може більш точно регулюватися термостатом для досягнення максимального рівня комфорту.