Номер 8-800 часто зустрічається на сайтах інтернет-магазинів, туристичних агентств, медичних центрів і багатьох інших організацій.

Але так чи справді він необхідний бізнесу насправді, чи можна обійтися звичайними міськими телефонами? У статті ми наведемо аргументи на користь номера 8-800, розповімо про його недоліки і розберемося, яким бізнесу він дійсно необхідний.

Аргументи «за»

Виклики на федеральний номер 8-800 безкоштовні (toll free замовити можна на сайті https://hottelecom.net/toll-free-numbers.html) для тих, хто телефонує з будь-яких регіонів Росії, і це його головна перевага. Покупці охоче дзвонять на такий номер, тому що їм не потрібно оплачувати розмову, що особливо актуально, коли справа стосується міжміських дзвінків.

Тарифи на міжміські і раніше досить високі, а при зверненні, наприклад, в службу технічної підтримки банку або інтернет-магазину, спілкування може затягнутися на півгодини і навіть більше. Звичайно, в такому випадку клієнт подзвонить на номер 8-800, щоб не підраховувати хвилини під час розмови.

Є у номерів toll free і інші плюси. Давайте зупинимося на них докладніше. Телефон з кодом 8-800 є віртуальним, тобто передача даних відбувається через хмарну АТС, яка володіє набагато більшими можливостями, ніж аналогова і мобільний зв’язок. Підключаючи навіть базовий тариф з номером 8-800, ви отримуєте всі переваги IP-телефонії:

  • Багатоканальність. Віртуальна телефонна мережа дозволяє приймати до 100 дзвінків одночасно, тому лінія завжди буде вільною, і клієнтам не доведеться чекати відповіді оператора.
  • Відсутність географічної прив’язки. Телефон не прив’язаний до фактичного розташування офісу. Абоненти однієї мережі можуть знаходитися навіть в різних містах. З номером 8-800 ви отримаєте більше можливостей для управління персоналом: зможете переводити співробітників на удаленку, наймати операторів з інших міст, швидко підключати і видаляти користувачів.
  • Як переадресовувати дзвінки. За допомогою цієї функції ви зможете налаштовувати до 10 схем переадресовувати дзвінки, а рівномірно розподіляти навантаження між співробітниками. Менеджери компанії отримають можливість спілкуватися з клієнтами в будь-який час: обідні перерви, вихідні та святкові дні.
  • Запис і прослуховування розмов. Функція запису і прослуховування розмов допоможе швидко вирішувати будь-які конфліктні ситуації, своєчасно виявляти причини невдоволення покупців і покращувати якість роботи клієнтського сервісу.
  • Web-віджети на сайт. Web-віджети дозволять інтегрувати IP-телефонію з сайтом компанії, збільшити конверсію та продажу, підвищити рівень обслуговування клієнтів.

Вхідні дзвінки на номер 8-800 оплачує приймаюча сторона, тому власники бізнесу часто переживають, що підключення toll free збільшить витрати компанії на телефонний зв’язок. Це вагомий аргумент «проти», але він нівелюється тими плюсами, які ви отримаєте:

  • По-перше, абоненти віртуальної АТС спілкуються всередині мережі безкоштовно, де б вони не знаходилися: в іншому місті, регіоні або країні. Порахуйте, скільки ваша компанія витрачає на внутрішні розмови, і відразу зрозумієте суму щомісячної
    економії.
  • По-друге, абонентська плата за користування віртуальною АТС невисока.
  • По-третє, функція запису розмов і докладна деталізація викликів допоможуть вам виключити всі зайві дзвінки і спілкування в особистих цілях. Це принесе додаткову економію, можливо, дуже істотну.

Таким чином, навіть оплачуючи вхідні дзвінки понад наданого ліміту, ви все одно скоротіть витрати на телефонний зв’язок і отримаєте вигоду від впровадження IP-телефонії.