Хоча АБН спрощує роботу з бетоном, не для кожної будівельної компанії і тим більше приватного будівельника покупка цієї спецтехніки рентабельна. Машини стоять дорого, вимагають регулярного техобслуговування і великого простору для стоянки, що робить їх зміст для одноразового використання невигідним. Більш раціонально в такому випадку орендувати бетононасос лише для реалізації конкретного проекту.

Взяти на час надійну і повністю справну спецтехніку ви можете на сайті https://betononasos.com.ua/ru/arenda-avtobetononasosov. Менеджери компанії розкажуть про умови оренди, тонкощах експлуатації АБН і можливості самої машини.

Бетононасоси бувають різних типів. На міських будмайданчиках найчастіше можна побачити АБН зі стрілами середньої довжини (від 22 до 36 метрів). Оренда цієї спецтехніки допомагає в організації подачі бетонного розчину на висоту об’єкту, що будується для заливки перекриттів і інших конструкцій. Ці машини також часто задіюють при заливці котлованів.

Автобетононасоси добре себе проявляють при вирішенні нестандартних завдань:

  • подача розчину у важкодоступні місця;
  • проведення монолітних робіт на висоті;
  • подача бетонної суміші в вузькі отвори будівель.

Якщо міксер з бетоном не може під’їхати до місця заливки через наявність перешкод, АБН вирішить цю проблему. Стріла буде розкладена на потрібну довжину і забезпечить перевантаження розчину, минаючи перешкоди. При роботі з важкими видами бетону його подача не може здійснюватися вручну через великий щільності матеріалу. І в цьому випадку на допомогу прийде спецтехніка.

Оренда бетононасоса 32 метра не завжди є гострою виробничою необхідністю. Іноді забудовники замовляють спецтехніку тільки заради підвищення швидкості і якості робіт. АБН механізуються рутинні процеси і допомагає оптимізувати розподіл внутрішніх трудових ресурсів. За допомогою бетононасосів укладання бетону виходить більш щільною, що позитивно відбивається на якості заливки.

Ціна оренди АБН

Бетононасоси потрібні в приватному домобудівництві, а також при благоустрої територій. Це пояснює великий попит на цей вид техніки. Вартість оренди на перший погляд може здатися високою, але ці витрати швидко окупаються. АБН в кілька разів прискорює процес подачі бетону, що дає можливість скорочувати фонд оплати праці будівельної бригади, а також здавати об’єкти в експлуатацію в більш ранні терміни.

Оренда АБН 32 метра оплачується позмінно. Ціна одного робочого дня залежить від моделі машини і наявності додаткових послуг, наприклад, залучення оператора до управління спецтехнікою. Дізнатися актуальні розцінки на оренду АБН можна в прайс-листах сайту, а також у його менеджерів.

Що входить в послуги оренди бетононасоса

Компанія оснащена цілим парком спецтехніки. Кожна з машин регулярно проходить огляди і своєчасно обслуговується профільними механіками. Це гарантує повну справність спецтехніки та її продуктивність.

Перед підписанням договору на оренду бетононасоса співробітники компанії ознайомлюються з будівельним об’єктом і аналізують обсяги майбутніх робіт, проводять інструктаж по експлуатації спецтехніки, а також разом з замовником складають графік подачі АБН до місця будівництва. В послуги бетонного заводу також входить:

  1. доставка бетононасоса і додаткового обладнання;
  2. шеф-монтаж технічного комплексу;
  3. обслуговування наданих в оренду машин.

Якщо у вас залишилися питання по оренді АБН зі стрілою 32 метри або ви збираєтеся замовити спецтехніку для виконання будівельних робіт, зв’яжіться з менеджерами бетонного заводу будь-яким зручним для себе способом.