Що нового у Рено

Renault Clio – один з найпопулярніших суперміні в Європі. В Україні Ford Fiesta та Volkswagen Polo зустрічаються частіше, але Renault є величезним продавцем на просторах країни, і не важко зрозуміти, чому ця нова модель має успіх: вона хороша у всіх ключових сферах для покупців суперміні.

Остання версія Clio не сильно відрізняється від попередньої, оскільки Renault знала, що немає сенсу відступати від вдалого вигляду. Натомість ця абсолютно нова версія є більш комфортною, обладнаною та ефективнішою, ніж раніше, і, отже, має велику цінність.

Мабуть, один з найкращих аспектів останнього Clio – це салон, який був значно модернізований і тепер виглядає так само вишукано, як Audi A1. Той факт, що Renault зробив це, не стягуючи преміальної ціни за автомобіль, вражає, особливо завдяки якісному 9,3-дюймовому сенсорному екрану з Apple CarPlay та Android Auto. Існує навіть цифрова панель приладів, тому вона виглядає дуже сучасно.

Його п’ятизірковий рейтинг безпеки Euro NCAP також чудово бачити, частково завдяки автономному екстреному гальмуванню в стандартній комплектації та навіть додатковій камері на 360 градусів, що полегшує паркування.

Clio – це весела, успішна машина для керування. Це дуже ефективний компроміс між комфортом та керованістю; це означає, що Clio відповідає за конкурентів, таких як Ford Fiesta та SEAT Ibiza у відділі динаміки, не покращуючи їх. Рульове управління Clio було трохи загострене, кузов трохи нахилений, а 1,0-літровий бензин з потужністю 99 кінських сил забезпечує велику продуктивність. Це найсмачніше місце в асортименті: 1,0-літровий двигун без турбонаддуву не має бурчання, а 1,3-літровий бензиновий двигун TCe з найбільшим асортиментом пропонується лише у верхніх комплектаціях з автоматичною коробкою передач.

Гібридна версія Clio E-Tech може мати більше сенсу завдяки ще меншим викидам CO2. Завдяки невеликій акумуляторній батареї, електродвигуну, який збирає енергію під час гальмування, та іншому, який може приводити в рух передні колеса зі швидкістю до 40 км / год, Renault вважає, що це дозволить заощадити до 40% палива, яке зазвичай використовується під час їзди містом під час зупинки-старту. Звичайно, гібрид управляє 64,2 миль на галлон – просто сором’язливий дизель. Без жодних зусиль з нашого боку, ми виявили, що це легко перевищило 50 миль на галлон у змішаному водінні.

Останній Renault Clio відповідає вишуканості водіння Ford Fiesta і перевершує Ford в інших областях. Його інтер’єр – один з найкращих у своєму класі, тоді як щедрий внутрішній простір, відмінна безпека та низькі експлуатаційні витрати повинні допомогти йому стати улюбленим сімейством. Купити Рено ви зможете у найближчому дилерському центрі вашого міста.