Торгова система Joker (Джокер) – це конструктор, що володіє високим ступенем гнучкості та універсальності. Основу даної системи складають труби з зовнішнім діаметром 25 мм (які легко ріжуться на відрізки потрібної довжини), різні дуги, з’єднувальні елементи, полкодержатели, вішалки, “ніжки”, декоративні та інші допоміжні елементи.

Оснастивши свою торгову площу меблями з торгової системи труб Джокер (Joker) 25 мм. , які можна замовити здесь, Ви зможете вирішити безліч функціональних завдань. Безсумнівними перевагами торгової системи труб Джокер є те, що хромовані труби можна фарбувати в різні кольори, створюючи меблі з унікальним дизайном.

Ключові моменти системи труб Джокер (Joker):

  • Система Джокер – відмінне рішення для оснащення, як великих супермаркетів, так і невеликих за своїми розмірами магазинчиків, що дозволяє уявити товар, що продається в найбільш вигідному для продажу ракурсі.
  • Виготовлені з хромованих труб Джокер торгові системи проявляють себе як надійна і довговічна меблі. При цьому монтаж і демонтаж проводитися швидко і легко, не вимагаючи додаткових витрат і зусиль для реалізації будь-якої за складністю конструкції.
  • Великий асортимент елементів дозволяє з’єднувати базові елементи з різноманітними за розміром і формою полками, кошиками, Економпанель і т.д.
    Будь-які елементи системи поєднуються між собою в будь-якому необхідному Вам порядку.

Також хотілося б відзначити те, що хромовані труби – це надійні комплектуючі для меблів. Вони можуть використовуватися як самостійні елементи, наприклад, перекладина в шафах-купе або ж бути частиною полки, що складається практично повністю з елементів системи Джокер (Joker) 25 мм. Хромовані труби забезпечують практичність і довговічність виготовленої з них меблів.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Прекрасне поєднання торгових систем труб, що грунтуються на хромованою трубі з діаметром 25 мм. значно розширює сферу застосування системи труб Джокер (Joker) в торгових і виставкових приміщеннях.

ОСНОВА

Система труб Джокер 25 на сьогоднішній день є найпопулярнішою серед торгових систем на основі труб, за рахунок поєднання універсальності, високої якості, невисокої ціни і широкого асортименту аксесуарів.

МОНТАЖ

Перевагою торговельної системи труб Джокер (Joker) є легкість монтажу і демонтажу труб. Заміна будь-яких деталей в конструкції не вимагають особливих знань, спеціальних навичок, а також додаткових зусиль з Вашого боку.