Вибір бетононасоса – досить складна процедура, яка містить безліч підводних рифів, на які можуть наштовхнутися недосвідчені покупці.

Розберемо і проаналізуємо деякі аспекти і критерії вибору цього незамінного помічника, який неодмінно допоможе вам в нелегкій роботі в будівельній сфері.

Почнемо з самого простого. Так ось, якщо вам не потрібен бетононасос в якості постійного «ударника» на будівництві, то купувати цю річ, звичайно, просто нема чого. Зрештою, цей бізнес по будівництву монстрів коштує великих грошей. Найпростіший вихід з цієї ситуації – звичайно ж аренда бетононасоса за привабливою вартістю. Сьогодні ви можете найняти фахівця, який знає свій пристрій як свої п’ять пальців. Адже робота з будь-якою технікою цього рівня має ряд тонкощів, і найбільш успішно управляти процесом може тільки справжній майстер своєї справи. Не забувайте, що на ваші плечі ляже не дуже приємний тягар витрачання грошей, тому витратите більше часу і трохи нервів, але ознайомтеся з ціновою політикою, списком додаткових витрат і різними типами умов, які вам доведеться виконувати в випадок оренди.

Тепер давайте подивимося на проблему вибору постачальника і на те, що повинно нас рухати в цій непростій задачі. А якщо ви хочете купить бетон, то переходьте за посиланням вже зараз.

Відстань, на яке бетон переміститься в майбутньому. Ці дані мають ключове значення не тільки для автомобільних бетононасосів, де розмір стріли строго обмежений. Це також варто враховувати при роботі зі стаціонарними пристроями, адже оптимальна потужність насоса буде залежати від кількості лічильників. При нестачі потужності бетон просто неможливо перекачати на необхідну площу. Крім перерахованого вище, вам знадобиться бетонний трубопровід оптимальної довжини.

Тепер перейдемо до теми загального обсягу робіт з бетоном. Якщо обсяг робіт не перевищує позначку в 1500 м3, в цьому випадку вам знадобиться насос, який буде подавати 10 м3 на годину. При показнику 4000 м3 вам знадобиться агрегат на 20 м3/год. Для оптимальної роботи з 10 000 м3 вам буде потрібно від 40 м3/год. У цьому випадку важливо прорахувати всі вигоди: чим вище потужність бетононасоса, тим більше грошей ви віддасте за оренду.

Якщо ви орендуєте бетононасос, варто звернути увагу на тип двигуна. Якщо вам пропонується вибрати між дизельним двигуном і електродвигуном, то досить просто розрахувати відповідне джерело енергії з такою умовою, щоб знизити витрати на експлуатацію насоса до мінімуму.

Привід буває двох типів: гідравлічний і механічний. Механізм цих агрегатів влаштований так, що гідропривід дає більшу потужність, ніж механічний аналог. Простіше кажучи, наявність в бетононасосів гідронасоса збільшує продуктивність, тому оренда такого агрегату для вас більш вигідна.

З терміном служби цих пристроїв все елементарно. Старий і пошарпаний насос з роками експлуатації буде виходити з ладу набагато частіше. Це, звичайно ж, принесе незручності і додаткові витрати, що буде невигідно вашій нервовій системі і гаманцю.

Підіб’ємо підсумки: при виборі в оренду бетононасоса головним чином дивіться на відстань від бетононасоса до місця заливки, потужність двигуна, термін служби техніки.