Кутові кухні – популярні меблі для багатьох квартир. Такі меблі підходять для компактних міських квартир і невеликих дач. Гармонійно виглядає маленька кутова кухня в студії, дозволяє заощадити цінні квадратні метри.

У кутовому гарнітурі всі меблі та техніка ставляться у суміжних стін. При подібній розстановці часто компонують робочу поверхню і техніку. До того ж, на такі кухні часто мають у своєму розпорядженні острівець. Острівець, в основному, мають у своєму розпорядженні посередині кухні. Це не тільки зовні привабливо, але і виконує функціональну роль. У кутових меблів острівець роблять не тільки робочою поверхнею, але і роблять з нього робочий стіл.

Переваги кутових кухонь

Основні переваги, якими володіють кухни угловые, такі:

  1. Кутові меблі підходить для організації приміщень різних площ.
  2. Завдяки використанню одного з кутів, розширюється площа застосовуваної робочої поверхні.
  3. На кутових кухнях можна встановлювати спеціальні обертові конструкції для зберігання посуду та інших предметів, що підвищують ефективність і місткість меблів.
  4. Під стільницею розташовують великогабаритну побутову техніку (наприклад, пральну машину);
  5. За допомогою Г-подібних меблів можна ефективно ділити простір, розмістивши в одному його кутку обідній стіл і стільці, а в іншому – організувавши місце готування.
  6. Якщо кухня компактна, можна розташувати на ній барну стійку, яка використовується в якості обіднього столу, або робочої поверхні.
  7. Кутова мебель на leonmebel.com виглядає естетично і стає прикрасою будь-якого приміщення.

Недоліки кутової кухні

В кімнату нестандартній формі кутові меблі встановити не вийде. Стіни та підлога обов’язково бувають рівними, без активно виражених виступів. Такі гарнітури не вмістяться в дуже вузьких кімнатах. Господиням не завжди зручно користуватися мийкою, яку часто мають у своєму розпорядженні в самому кутку.

Варіанти планування кухні

Хоча цей спосіб розташування меблів і техніки має певні обмеження, в рамках нього є чимало раціональних і економічних рішень:

Кутовий гарнітур уздовж двох перпендикулярних стін. Основне завдання полягає в розташуванні модулів по двох кінцях кута. Це класичне розташування меблів, яке переважає в багатьох квартирах.

Кутовий гарнітур з півостровом. На відміну від минулого варіанту тут предмети і техніка займає виключно одну зі сторін кімнати вздовж стіни. Друга – перпендикулярна, стає незайнятою. Розташування з півострівним типом меблів – оптимальне рішення для просторих приміщень у вигляді прямокутника. В результаті здійснення такої моделі кухня ділиться на дві частини – робочу і столову.