Магнітна маркерна дошка – демонстраційне обладнання, що представляє собою простір для відтворення та відображення графічної інформації у вигляді написів, малюнків, графіків, схем. Магнітно-маркерна дошка має широке поширення в різних виробничих, офісних і навчальних закладах, в яких є необхідність донесення до слухачів графічної інформації.

Для письма на білих дошках використовуються спеціальні маркери для білих дошок (whiteboard marker), які мають певний склад чорнила і легко стираються з гладких поверхонь. Такі маркери абсолютно нешкідливі і практично не мають запаху. Для видалення написаної інформації необхідно застосовувати спеціальні губки і щітки для магнітно-маркерних дощок. Більшість таких щіток оснащені магнітними елементами, що дозволяють закріпити їх на самій поверхні дошки. Для того, щоб такий товар, як маркерная доска купить, переходьте за посиланням.

Маркерна дошка не пошкодиться і не подряпати, завдяки повстяному основи таких щіток. При інтенсивному використанні або сильному забрудненні магнітно-маркерні дошки, рекомендується використання спеціальних рідин-спреїв і серветок з мікрофібри. Спеціальний склад такої рідини без зусиль призведе поверхню в ідеальний стан.

Офісні білі дошки можуть бути класифіковані за кількома ознаками.

Магнітно-маркерні дошки з вигляду:

  1. одноелементна дошка на стіну;
  2. трьохелементна дошка на стіну;
  3. поворотно-мобільна дошка;
  4. дошка мобільна на тринозі або коліщатках (фліпчарт).

Найбільш поширеними є одноелементні настінні офісні дошки, які використовуються практично в фірмах і організаціях усіх видів власності і сферах діяльності. Купити магнітно-маркерні дошки, значить донести до своїх колег і підлеглих важливу інформацію, навіть не маючи безпосереднього контакту з ними. Білі офісні дошки просто незамінні у відділах продажів для підвищення мотивації і соперніческіе духу, а також стимулювання зростання продажів. Розміри дощок варіюються від 45х60 до 120х240 сантиметрів і ідеально впишуться в робочий простір, незалежно від розміру кабінету.

Дошка для маркерів невеликого розміру підійде для навчання та ігор дітей в домашніх умовах або установах освіти. Для нанесення написів використовуються маркери сухого стирання, без ймовірності постійного забруднення рук залишками крейди.
Трьохелементні дошки використовуються як заміна старих шкільних дошок з використанням крейди. Такі магнітно-маркерні дошки набули широкого поширення в дитячих дошкільних установах, школах, вищих навчальних, приватних спеціалізованих закладах для навчання і підвищення кваліфікації.

Поворотно-мобільна дошка, вид білих дощок для маркерів, встановлена ​​на спеціальну мобільну раму на коліщатках і має дві робочі поверхні. Таку офісну дошку можна обертати навколо своєї осі, і, отже, мати в два рази більше робочої поверхні. Завдяки стильному дизайну і своєї функціональності поворотно-мобільна дошка користується популярністю у керівників підприємств, топ менеджерів для проведення нарад і бізнес-плануванні.

Магнітні дошки на тринозі або коліщатках – компактне, легке в складання, розбирання і переміщення обладнання для презентації. Фліпчарти ідеальні для проведення презентацій, семінарів, курсів, тренінгів в приміщеннях з обмеженим простором. Купити фліпчарт необхідно великим компаніям і приватним особам, які потребують обладнанні з можливістю постійного переміщення. Маркерні дошки на тринозі або коліщатках мають можливість кріплення блоків паперу на спеціальні гачки, передбачені конструкцією фліпчарта.