В останні роки кількість людей, яка бажає мати свій власний заміський будинок, значно зросла. Недавні події в світі змусили задуматися про свободу. Багато хто відкриває для себе незаперечні переваги такого життя. Уряд почав запроваджувати пільгові програми, знижувати процентні ставки по іпотеці.

Важливим фактором, який варто враховувати, складаючи бюджет будівництва, є матеріал зведення стін. Адже саме ці витрати займають четверту частину всього бюджету. Якщо до цього питання підійти несерйозно, то в подальшому можна отримати великі розтрати. Для того щоб заощадити бюджет разом з https://domostroi-ua.com/ua/, потрібно враховувати такі моменти:

  1. Знизити витрати можна за допомогою полегшеного матеріалу для стін.
  2. Кліматичні умови зони споруди, так як холодні стіни в зимовий період – це дуже дорого. Поліпшити теплоізоляцію допоможе утеплювач для стін.
  3. Скоротити час будівництва і фізичну силу можна, використовуючи великі складні блоки, а не дрібні матеріали.
  4. Можливість заощадити на обробці надають сучасні гладкі матеріали для стін.

Краще рішення – будівництво будинку під ключ. Для цього звертайтеся в надійну і добре себе зарекомендувала компанію. Вона повинна володіти великим досвідом в сфері будівництва заміських будинків, пропонувати сучасні рішення і вигідні умови співпраці. Тоді ви залишитеся задоволені результатом.

Як вибрати матеріал для будівництва.

Якщо ви ще не до кінця визначилися з тим, з якого матеріалу будувати будинок, то уважно розглянете всі можливі варіанти, їх переваги та недоліки:

  • Звичайна традиційна цегла. Він має привабливий зовнішній вигляд, досить довгий термін служби, стійкий до корозії, важко запалюється, захищає будинок від зовнішнього шуму, добре зберігає тепло. Також з його допомогою можна втілити будь-який проект. До недоліків такого матеріалу відносять досить велику вагу, маленькі розміри елементів, що ускладнює процес укладання, необхідність в теплоізоляції і в міцному фундаменті.
  • Керамоблок. Конструкція блоку і міцність матеріалу дозволяють зводити багатоповерхівки. Тут ви отримаєте такі переваги: економія розчину, морозостійкість, шумопоглащение, вогнетривкість, тривалий термін служби. Недоліків небагато. До них відноситься досить висока вартість і крихкість матеріалу.
  • Газобетонні блоки. Швидкі в укладанні, дуже точна геометрія блоків, міцність, вогнестійкість, морозостійкість і паропроникність. Матеріал вимагає міцний фундамент, хороші умови при зберіганні.
  • Дерево. Даний матеріал характеризують екологічність, низька вартість, висока теплопровідність, довговічність, легкий фундамент. Головним мінусом є те, що дерево дуже легко займається.