Для роботи в умовах низької температури, підвищеної вологості або інших небезпечних факторів призначений зимовий спецодяг, який дозволяє підтримувати комфортний мікроклімат і не обмежує руху. Компанія https://spetsodezhda24.com.ua пропонує купити утеплений робочий одяг для чоловіків по відмінній вартості.

Види зимового чоловічого спецодягу

  1. Куртки. Оснащені спеціальною утепленою підкладкою, теплими накладними кишенями, хутряним коміром і вітрозахисними елементами на рівні талії. Манжети захищають від поривів вітру.
  2. Тілогрійки. Призначені для додаткового утеплення. Щільно прилягають до тіла, але не заважають активних рухів.
  3. Напівкомбінезони і комбінезони, брюки. Перший варіант являє собою робочі штани зі вставкою для захисту грудної клітини від продування, другий – куртку, з’єднану з брюками. Штани також йдуть з утеплювачем.
  4. Жилети. Можуть носитися поверх курток при роботі в особливо холодних умовах. Також мають кишені і світловідбиваючі елементи.
  5. Термобілизна. Може бути суцільним або складатися з окремих елементів для максимального комфорту.
  6. Головні убори. Також мають утеплення. Можуть бути у вигляді вушанок, з козирком, а також полегшеними. До даної категорії відносяться подшлемники для використання під робочими касками.
  7. Рукавиці. Захищають руки від обмороження та механічних пошкоджень, при цьому не знижують їх чутливості.
  8. Спецвзуття. Утеплені, водостійкі черевики часто комплектуються антипрокольной устілками і захисним підноском. Взуття має високу підошву, обов’язково утеплена штучним хутром.

Всі комплекти можна поділити на кілька категорій, кожна з яких призначена для конкретної кліматичної зони і середніх температур зими. Наприклад, для температури від 0 до -5 градусів підійде одяг 1 класу, а для екстремально низьких показників – 4 класу.

Які матеріали використовуються для чоловічої утепленій спецодягу?
Спецодяг зимова чоловіча переважно виготовляється зі змішаних тканин (натуральні і синтетичні нитки). Склад і наявність просочень залежить від галузі, для якої призначений робочий костюм. Як утеплювач застосовується кілька видів матеріалів.

Ватин

У його складі – сітчаста основа і вата із загальною щільністю не менше 200 г / м2. Полотно може бути натуральним (шерсть, льон, бавовна) і синтетичним (шерсть з синтетикою або віскозою). Перший варіант добре вбирає вологу, дуже теплий, дозволяє тілу «дихати», але відрізняється більшою вагою. Синтетичний ватин легший, добре тримає форму, захищає від вітру і володіє великим терміном служби.

Синтепон

Також відомий як синтетичний ватин. М’який, пружний матеріал погано вбирає вологу і швидко втрачає форму, тому використовується для працівників легкої промисловості, де немає підвищеної активності рухів, а також контакту з електрикою або вогнем.

Холлофайбер

Сучасний матеріал, в основі якого – поліестер. Має хорошу гігроскопічність, жизнестойкостью, не деформується при постійній шкарпетці. Головним достоїнством є відмінне збереження тепла, тому холлофайбер застосовується для чоловічої спецодягу класів 3 і 4.

Тінсулейт

Штучний пух має такі ж властивості, як і холлофайбер, але накопичує статичну електрику і може перегрітися. Тому він призначений для конкретних температурних діапазонів. Тинсулейт часто використовується для пошиття форми для фахівців, яким важлива точність координації рухів.