Будівництво будинку – процес, що вимагає максимум прикладених зусиль в найкоротші терміни. Саме вміння викладатися на повну, виконуючи всі побажання замовників, і є гарант якості, адже дуже важливо, щоб будинок вашої мрії побудували справжні професіонали.

Але з чого найкраще почати будівництво будинку на придбаній ділянці? І як не допустити поширених помилок, дізнаємося з цієї статті. А щоб отримати разрешение на строительство Киев – переходьте за посиланням.

З чого починається будівництво

Для початку вам слід визначитися з бажаною територією, на периметрі якої планується зведення будинку. Після того, як місцевість буде на 100% визначена, можна буде приступити до наступних етапів, в які входять:

  • геологічні, геодезичні дослідження грунту;
  • топографічна зйомка ділянки;
  • визначення місця для сміття;
  • проектування бажаного будинку.

Початок будівництва вашого будинку на вже придбаній ділянці відбувається саме в той момент, коли приходять результати геологічного і геодезичного результату. Чому це так важливо? В результаті цих досліджень здійснюється якісний аналіз грунту, який демонструє, на якій глибині знаходяться грунтові води. Отримані дані допоможуть вам адаптувати фундамент під існуючі умови.

Після отримання необхідних результатів, здійснюється наступний етап – здійснення топографічної зйомки ділянки. Робиться це для того, щоб у будівельників на руках була зменшена версія вашої ділянки з наявністю всіх існуючих на його території об’єктів, у тому числі що проходять під землею комунікацій. Найчастіше без наявності топографічної зйомки початок будівництва приватного будинку на вже присвоєній ділянці виявляється неможливим.

По закінченню досліджень грунту, а також завершення топографічної зйомки, слід вибрати на території певну ділянку, куди буде свозиться будівельне сміття, щоб уникнути повного забруднення навколишнього середовища. Це одне з основних правил початку будівництва приватного будинку на наявній ділянці землі.

Як правило, зведення з послугою «під ключ» – це не просто будівництво майбутнього будинку, але і проектування його майбутнього дизайну з усіма наслідками, що випливають. Тут же йде облік найважливіших факторів, серед яких:

  1. облік ландшафтних особливостей;
  2. побажання замовника;
  3. вибір і придбання необхідних будматеріалів.

По завершенню найважливіших формальностей, починається закладка фундаменту. Потім укладання майбутніх стін з монтажем перегородок, установка майбутньої покрівлі. Коли на ділянці вже з’явиться будинок зі стінами і дахом, фахівці візьмуться за установку вентиляції, теплоізоляції, електромонтажу. Після цього почнеться підключення необхідних комунікацій.

Завершальною частиною будівництва будинку є внутрішні оздоблювальні роботи, після завершення, яких фахівці можуть приступити до підключення необхідних електричних приладів. Для того, щоб робота була виконана в максимально швидкі терміни, при цьому була якісно зроблена, ми рекомендуємо для кожного замовника купувати послугу «під ключ». Це дасть вам можливість отримати не тільки якісно зведений будинок, але і добре обладнаний всередині тією ж компанією, що створювала його проектування.