Насправді, підсумковий результат для обох способів нанесення штукатурної суміші однаковий – Ви отримаєте поверхню, готову під фінішну обробку. Але у машинного способу нанесення штукатурної суміші є ряд безперечних переваг перед ручним способом. Розглянемо кожну з них докладно.

Механізований спосіб нанесення штукатурки – технологія нанесення штукатурної суміші з використанням спеціального обладнання. У чому переваги цього способу і як правильно наносити штукатурку зараз розповімо.

По-перше, якість готового розчину!

Штукатурна станція дозволяє контролювати витрату води на протязі всього часу роботи, а відповідно, перемішування розчину відбувається дуже ретельно, що на виході дає якісну суміш, не залежно від тривалості роботи.

Машинна штукатурка (детальніше – тут: https://budmachine.com.ua/plaster) гарантує Вам однорідність суміші протягом усього періоду штукатурення. Завдяки цьому поверхня виходить більш гладкою і рівною, а термін служби покриття збільшується.

По-друге, швидкість нанесення штукатурної суміші! Зростання продуктивності в 4-5 разів

Завдяки механізованому способу приготування штукатурної суміші і подачі її на поверхню швидкість нанесення штукатурної суміші машинним способом в 4, а то і в 5 разів швидше ручного способу (20-25 м2 проти 80-120 м2 в день).

При механізованому нанесенні штукатурок поверхню стін і стель обробляється набагато швидше, що значно підвищує продуктивність праці. Наприклад, за допомогою штукатурної станції бригада з 5 чоловік зможе за день нанести і вирівняти 200-250 м2 поверхні. Якщо така ж бригада з 5 чоловік буде наносити суміш вручну, то за день зможе вирівняти лише 50 м2.

По-третє, можливість глянцевания оштукатурених поверхонь!

Через 30-90 хвилин після нанесення штукатурної суміші поверхню можна змочити спеціальною губкою просоченої водою. В даному процесі верхній шар штукатурки змішується з водою, утворюючи суміш, консистенція якої схожа на шпаклівку, розрівнюючи її шпателем, можна виправити основна кількість нерівностей і зрадити поверхні, як мінімум гладкість, а як максимум глянець. Це дозволить заощадити не тільки час, але і матеріал при подальшому шпатлюванні.

По-четверте, вартість робіт!

Зниження вартості робіт до 20%.
Нанесення штукатурок і шпаклівок змішувальними насосами знижує вартість обробки 1 м2 до 20% в порівнянні з ручним способом нанесення, завдяки оптимізації собівартості робіт і зменшення складських і логістичних витрат.

Рекомендації по виконанню робіт

  1. Підготовка поверхні до нанесення розчину.
    Основа повинна бути твердим, чистим, без пилу і бруду. Речовини, що ослабляють адгезію, такі як жир і пил, повинні бути видалені. Вікна та інші поверхні, що не піддаються обробці, повинні бути ретельно захищені. При виконанні штукатурних робіт маяки встановлювати на відстані 1,5-2 м.
  2. Нанесення машинної штукатурки.
    Сопло слід тримати перпендикулярно поверхні.
    Нанесення рекомендується починати з нижньої частини поверхні.
    Розчин рекомендується наносити паралельними смугами, перекриваючи попередню смугу не менше ніж на третину.

Роботи з нанесення рекомендується проводити без зупинок устаткування до тих пір, поки розчин не буде завдано на площу поверхні, достатню для вирівнювання до кінця робочої зміни.

Сьогодні ми розглянули з Вами основні переваги машинного способу нанесення штукатурної суміші над ручним. Сподіваємося, що дана інформація була корисна для Вас! Вибір завжди залишається за Вами! Бажаємо Вам приємного ремонту!