Переїжджаєте в нову квартиру і хочете замовити кухню своєї мрії? Або, можливо, вже старенький кухонний гарнітур затьмарює вид вашої улюбленої, затишної кухні? Або вам потрібно більше робочого місця на кухонних шафках?

Незалежно від того, яка у вас мета і який ви бачите кухню своєї мрії, ми, Студія інтер’єру і меблів Каппуччино, із задоволенням допоможемо вам у виборі і замовленні ідеальних кухонних модулів, які перетворять ваш інтер’єр і забезпечать вам найкращі умови для кулінарних екперіментів. Більше можна дізнатись на нашому сайті: https://www.cappuccino.ua/mebel_dlja_kuhni/.

Що потрібно знати перш, ніж замовляти кухню?

  1. Зовнішній вигляд вашої кухні багато в чому залежить від того, який стиль ви вибрали. Крім того, стиль кухні не тільки поставить її тон і настрій, але і розповість про ваш характер. Кухня в класичному стилі скаже про ваш витонченою, але простий і консервативної натурі. Якщо ви мрієте про те, щоб купити кухню в стилі Хай-Тек, ви – яскрава людина, яка хоче йти в ногу з часом. А якщо вам сподобалася кухня в стилі Прованс, про вашу романтичності вже давно ходять чутки.
  2. Те, як буде виглядати ваша кухня, також залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена. Кухня з масиву дерева буде виглядати розкішно, але обійдеться вам дуже дорого, тому багато хто воліє більш бюджетну, але таку ж розкішну альтернатіру – МДФ. Найчастіше фасади кухонь робляться саме з цього матеріалу, тому що саме фасад – обличчя вашої кухні. Корпуси ж зазвичай виготовлені з ДСП.
  3. Зовнішній вигляд і настрій кухні також залежить від її планування. Прямі, лінійні кухні виглядають дуже просто і затишно. Кутові кухні виглядають трохи більш велично, а кухні без верхніх шафок візуально розширюють і освіжають простір. Острівець на кухні подарує більш сучасний і свіжий вигляд вашої кухні і забезпечить додатковий простір для готування.

Типи кухонних модулів

Кухонний гарнітур може включати в себе цілий ряд різних типів шафок. Підлогові модулі забезпечують місце для готування і ідеально підходять для зберігання важких предметів. Верхні шафки монтуються на стіну над стільницею і відмінно підходять для зберігання легкої посуду, спецій, круп та інших невеликих предметів. Кутові шафки ж дозволяють раціонально використовувати вільний простір. На нашому сайті ви зможете купити готову кухню в інтернеті-магазині або підібрати окремі, відповідні вам модулі.

Як набираються кухонні модулі?

Пам’ятайте, що кожен модуль в свою чергу складається з корпусу, фасаду і фурнітури. Якщо ви хочете ще більше інформації про те, як вибрати кухню, загляньте на наш сайт, де ви знайдете безліч різних рад, які варто вивчити, перш, ніж замовляти меблі на кухню.

Приємний шоппінг

Ми вважаємо, що час – найцінніша в світі річ, тому ми дуже цінуємо Ваш час і намагаємося зробити ваше життя ще краще. З Сappuccino вибір кухні стає простим, швидким і захоплюючим.