Заворожуюча гра язиків полум’я у вогнищі радує мешканців будинку, створює неповторну атмосферу домашнього комфорту, яка відволікає від сторонніх турбот і дозволяє приємно відпочити.

Електрокаміни https://etna-shop.com.ua/shop/category/elektrokaminy ідеально виглядають в будь-якій квартирі і здатні створити атмосферу тепла, затишку і романтики в приміщенні. Вони прості в установці, так як не вимагають узгодження і дорогого монтажу димаря; необтяжливі в експлуатації і не вимагають особливого догляду; а невисока вартість може стати головним аргументом для вибору електрокаміна. Плюс до всього, електричний камін цілком здатний самостійно обігріти невелике приміщення площею до 20 кв. метрів!

Конструкція електрокамінів

Більшість сучасних електрокамінів складаються з двох основних деталей: спеціальний електричний вогнище і портал, який використовується в якості декоративного оформлення для створення ефекту присутності вогню всередині каміна. При цьому окремо в продажу доступні як електроочагі, портали для них, так і готові камінокомплекти, що включають і те, і інше.

Різноманітність моделей електроочагов, що забезпечують різний рівень реалістичності полум’я, вражає. Однак в цілому, всі представлені на ринку електричні вогнища можна розділити на 2 категорії: моделі з 3D ефектом полум’я і без нього. У другому випадку, ефект вогню досягається за рахунок хитромудрого механізму, який за допомогою обертових щіточок проектує світло ламп на спеціальну поверхню і створює таким чином гру світла, дуже сильно схожу на реальний вогонь.

Також часто такі електровогнища мають мерехтливі пластикові дрова, ще більше доповнюють картину. Але, тим не менше, головний мінус таких електроочагов полягає в тому, що полум’я в них виглядає «пласким». Цього недоліку позбавлені сучасні електрокаміни, які володіють 3D ефектом полум’я.

Це досягається завдяки вбудованому в осередок парогенератору, а також спеціальним лампочкам, підсвічують випаровується пар, який в результаті виглядає як реальний вогонь! Такі електровогнища позбавлені багатьох мінусів традиційних електрокамінів, а також камінів на деревинному паливі:

  • мають практично не відрізняється від реального 3D полум’я з мерехтливими дровами;
  • повністю безпечні і необтяжливі в використанні – досить заливати в парогенератор 1 л води на добу;
  • можуть використовуватися як додатковий обігрівач (2КВт);
  • не вимагають дорогого монтажу та обслуговування;

Що стосується порталів для електричних вогнищ, то тут для вибору доступний широкий асортимент моделей різних стилів (від класики до хай-тека) і матеріалів (дерево, натуральний камінь).

Для власників заміських будинків, виконаних в традиційному стилі, найкращим чином підійдуть електрокаміни, облицювання яких виготовлені в рустикальном дусі.

В інтер’єр міської квартири відмінно впишеться електрокамін з класичним порталом, або портал в стилі модерн. Ідеально виглядають моделі з конструкцією, що надає можливість вбудовування каміна в стіни житлових приміщень.