Хто ж не любить після важкого робочого тижня попаритися в лазні? Адже крім приємного проведення часу, лазня ще і покращує самопочуття, поправляє здоров’я. Але так чи вона безпечна? Існує чимало суперечок про шкоду і користь лазні для чоловічого здоров’я.

Кожен поважаючий себе чоловік турбується про свою дітородної функції, а щодо лазні блукають абсолютно різнобічні думки. Чому ж вірити з такої ситуації?

Вплив лазні на потенцію

Нормальна потенція для чоловіка – це можливість продовження роду, а ерекція – одна з її важливих складових. Поява еректильної дисфункції має безліч супутніх факторів і причин, в усуненні яких лазня від Harvia Cilindro може тільки допомогти:

  • перевтома фізична,
  • стресові стани,
  • порушення нервово-психічного характеру,
  • ожиріння,
  • судинні захворювання.

Однією з основних причин порушення потенції є серцево-судинні захворювання. Чергування гарячої парилки з прохолодним душем загартовує кардіоваскулярну систему, позитивно впливає на кровообіг, що в свою чергу позитивно позначається на своєчасному забезпеченні життєво важливих органів киснем і необхідними поживними речовинами.

Систематичне відвідування лазні допомагає скинути зайву вагу. Парилка сприяє поліпшенню метаболізму і виведення з організму шлаків і токсинів. Поєднуючи походи в лазню з фізичною активністю можна досягти бажаних результатів за лічені місяці без шкоди для здоров’я.

Користь лазні для чоловіків

Крім благотворного впливу лазні на стан шкіри, її відвідування корисно ще наступним:

  • баня добре розслабляє;
  • при відвідуванні лазні виробляються ендорфіни, що запобігає виникненню депресії;
  • під час банних процедур знімається втома, купіруються стреси;
  • відпочинок в лазні заряджає організм енергією, підвищуючи настрій і покращуючи якість сну.

Всьому цьому сприяє не тільки висока температура, але і масаж за допомогою банних віників, ароматерапія і лікувальні пари.

Як правильно відвідувати баню: покрокова інструкція

Щоб не нашкодити своєму організму, а витягти з відвідування лазні максимальну вигоду, потрібно правильно її відвідувати.

Крок 1. Підготовка до процедури. Перед лазнею не можна переїдати, а з собою краще захопити квас або мінеральну воду.

Крок 2. Насамперед, опинившись в лазні, потрібно роздягнутися і прийняти душ.

Крок 3. Парильню правильно відвідувати в декілька заходів з 10-15 хвилинними перервами.

Перший візит – підготовчий, тому він не тривалий.

Крок 4. На завершення банних процедур можна прийняти душ і почекати, поки тіло охолоне, щоб не виходити на вулицю в распаренном стані.

Відвідування лазні може бути небезпечним тільки в тому випадку, якщо паритися бездумно, не дотримуючись жодних рекомендацій.