Як кажуть в народі – ремонт в будинку нескінченний, єдина можливість покінчити з ним – припинити. Але все мріють про затишние житло, куди хочеться повертатися ввечері.

Буває так, що людина не володіє дизайнерським талантом, і не може просто намалювати в розумі картинку свого житла. Як то кажуть, хочеться чогось, а висловити це не вдається.

В такому випадку – вам спочатку треба в дизайнерське бюро, а вже після цього можна починати ремонт квартир под ключ киев. Знайти свого дизайнера – штука досить непроста. Адже він повинен відчути вас, атмосферу вашого будинку, ваш уклад життя і висловити все це в дизайн-проекті. Адже буває так, що квартира після ремонту виглядає і стильно, і начебто красиво – а на душі незатишно. Тому що стиль вашого житла і ваша душа конфліктують між собою.

Ну а якщо ви знаєте, чого вам насправді хочеться, тоді – за справу.
Для початку потрібно з’ясувати, який саме ремонт ви припускаєте зробити: капітальний або косметичний. Це залежить від того, який стан вашого житла, і наскільки кардинально ви хочете його змінити. Просто «освіжити» свою квартиру, або змінити її повністю (поміняти труби, сантехніку, вікна та двері), може бути, навіть зробити перепланування.

У першому випадку всім під силу зробити це самим: поміняти шпалери, підфарбувати труби і батареї опалення, побілити стелю. Це коштує недорого, та й часу займе небагато. При цьому цілком можна не виїжджати з квартири, а послідовно ремонтувати одне приміщення за іншим. Хоча, звичайно, дискомфорт від безладу і тісноти при цьому буде.

А в разі капітального ремонту потрібно звертатися до фахівців. Починати потрібно з дизайн-проекту і складання кошторису. Фахівці зроблять це набагато краще нас з вами. На професійному рівні підготують дизайн-проект з урахуванням ваших побажань, розрахують, скільки будівельних матеріалів знадобиться для ремонту, підберуть меблі і вбудовану техніку, а також виконають всі будівельні та оздоблювальні роботи з наданням гарантії.

Повірте, ви збережете багато сил і нервів, а також уникнете незапланованих витрат. Вам залишиться тільки з нетерпінням чекати результату і насолодитися гармонією і затишком вашого нового будинку.