Будь-яке приміщення, незалежно від того, яким цілям воно служить, потребує світильник. Звичайна кімната – в одному, для деяких службових, де є потреба в яскравому освітленні, доцільно виставляти побільше світильників. Можна кілька потужних, іноді організовується точкове освітлення.

Останнє підходить для облаштування кімнат, призначених для релаксу, комфортного проведення часу, прийому гостей, відпочинку. Офісні варіанти повинні бути іншими: з прямим потоком світла, що не залишають темних плям. Завдяки їм можна працювати в будь-якій обстановці, при якому завгодно режимі, включаючи нічний. Саме тому світильники армстронг настільки популярні. Вони дозволяють висвітлювати офісний простір досить яскраво, наскільки в цьому взагалі виникає потреба.

При виборі можна забувати про реально високу вартість цих моделей. Вони себе окуповують завдяки тому, що хорошої якості світлодіодна лампа, наприклад, здатна пропрацювати 11 тисяч годин. Правда, світлодіоди поступово вигорають, більшість же створюються так, що з часом окупаються в середньому 5 років. Однак вигоріти можуть на кілька років раніше. Існує також ризик підробки, його не можна ігнорувати. Тому з мінусами можна і не зіткнутися, якщо купувати лампи у хороших, перевірених часом виробників – наприклад, тут: интернет магазин освещения.

Лампи розжарювання залишаються як і раніше досить непоганим варіантом. Вони дуже прості в управлінні, вкрутити таку модель, як і викрутити, може кожен. Для цього зовсім не потрібно запрошувати фахівців. Однак вони швидко перегорають, використовують з усіх наявних на ринку аналогів найбільше електрики.

А ще ми звикли до їх світла. Не дарма ЛПО 2х36 рекомендують використовувати в першу чергу для офісів: тут їх можна встановити по центру приміщення, у великій кількості. Завдяки цьому освітленими виявляються всі ділянки без винятків. Для домашньої обстановки таке не завжди підходить, тому багато хто воліє лампи розжарювання.

Тому принципово важливо розібратися, який варіант підходить більшою мірою для вас. Адже для різних ламп випускаються і різні світильники. Потрібно також при виборі орієнтуватися на спрямованість світла, оскільки деякі світильники влаштовані так, що лампа буде завжди злегка скошена. У інших є можливість змінювати під себе модель, кілька її нахиляти з боку в бік. Останній варіант непогано підходить для дитячої кімнати, оскільки прямий потік світла, що б’є в очі, може доставляти певні незручності.