Сучасна будівельна індустрія відчуває все більшу потребу в матеріалах, що володіють підвищеними характеристиками міцності і теплоізоляційними характеристиками. Багато в чому, це зумовлено посиленням вимог до теплозахисних показників будівельних конструкцій.

Забудовники, поставлені в сучасні умови, звертають все більше уваги на такий конструкційний матеріал як газобетон. Поєднання властивостей, властивих дереву та каменю, роблять його воістину унікальним матеріалом.

Переваги газобетону

Енергозбереження

Підвищені теплоізоляційні та енергозберігаючі властивості збільшують число забудовників, які бажають придбати газобетон на https://ukrbudmat.org.ua/category/gazoblok-harkov.html. Низька теплопровідність цього матеріалу дозволяє зменшувати товщину несучих стін до 40 см.

Рівномірно розподілені в його товщі пухирці повітря роблять стіни з нього дихаючими, і в той же час утримують тепло приміщень, яке вони утворюють. У будинках і квартирах з газобетону витрати на кондиціонування влітку та опалення взимку нижчі в середньому на 20-30%.

Швидкість кладки

Багато будівельників відзначають, що із застосуванням газобетону значно скорочуються терміни зведення несучих конструкцій. Один блок повноцінно замінює за розмірами кілька стандартних цеглин. При цьому даний матеріал легший, ніж цегла, що обумовлює менше навантаження на фундаментні конструкції будівлі.

Безпека і екологічність

Газобетонні блоки виготовляються з природних нетоксичних матеріалів, якими є глина, пісок, алюмінієва пудра і цемент. В процесі експлуатації вони не піддаються дії гнильних і цвілевих мікроорганізмів.

Легка обробка і геометрична точність

Початкова форма блоків ідеальна. Завдяки своїм складом вони легко піддаються практично всім типам обробки (свердління, пиляння, стругання, фрезерування). Їм легко надається будь-яка форма. Точна геометрія знижує витрати на кладку. За цим показником газобетон залишає позаду всі подібні йому матеріали і цеглу.

Міцність і довговічність експлуатації

Високі показники міцності на стиск визначили його хорошу зносостійкість і значний експлуатаційний ресурс. Вільно сполучені пори газобетону дозволяє атмосферній волозі вільно замерзати, не викликаючи руйнування блоків зсередини.