Багато людей прекрасно розуміють, що утримувати власний парк спеціалізованої техніки не до снаги значній частині будівельних організацій. Її обслуговування, робота з персоналом – всі ці витрати не так вже й часто виявляються повністю виправданими з боку організації бізнесу. Тому, така послуга, як оренда техніки, отримує зараз все більшого поширення і популярність. Так, для тимчасового використання можна взяти бетононасос оренда якого буде дуже вигідною, на відміну від придбання власної техніки.

Існують компанії, які здають в оренду найрізноманітніші бетононасоси: і стаціонарні, і пересувні, і навіть автобетононасоси. При замовленні оренди такої техніки на сайті betononasos.com.ua, ви отримуєте її найближчим часом, що скорочує терміни виконання тієї чи іншої роботи. На даному сайті можна подивитися на весь асортимент бетононасосів, які надаються в оренду. Після використання бетононасос відправляється назад в автопарк, і вам не доведеться вирішувати проблему його розміщення.

Скориставшись послугою оренди бетононасоса, ви можете істотно скоротити час будівництва, збільшите якість виконаних робіт, а це тільки позитивно позначиться на збільшенні ефективності процесів зі зведення споруд.

Відмінності

Стаціонарні бетононасоси відрізняються своєю компактністю і невибагливістю. Невеликі розміри такої техніки дають можливість з легкістю робити переміщення по території будівельного об’єкта. За потужністю дані бетононасоси не поступаються пересувним,.

Пересувні пристрої мають особливу перевагу – самостійне пересування, що полегшує питання його переміщення по будівельному майданчику. Вони мобільні, маневрені, економічні та достатньо технологічні. Ось чому їх часто використовують при різних будівельних роботах.

Автобетононасоси необхідні тоді, коли потрібно швидко виконати подачу бетонної суміші і заливку її на якійсь відстані. Ця техніка буде незамінна для мостових перекриттів і котлованів.

Оренда будівельної техніки – це прекрасний спосіб економії не тільки свого часу, але ще і засобів.