Оскільки якість напруги в електричних мережах залишає бажати кращого, будь-яка техніка потребує підключення через спеціальне джерело безперебійного живлення. Також таке обладнання зможе забезпечити роботу пристрою в разі повного відключення електрики. І тому на сьогоднішній день джерела безперебійного живлення користуються великою популярністю. Через них можна підключити комп’ютер і в разі відключення електрики, ви зможете зберегти всю інформацію на ПК.

Вибір правильного рішення

Вибирати таке обладнання слід виходячи з його технічних характеристик і ряду інших параметрів. До важливих показників потрібно віднести:

  • Ємність накопичувача енергії;
  • Номінальну напругу;
  • Максимальне число циклів заряду і розряду;
  • Максимальний опір.

Що ще варто знати про акумулятор для безперебійників?

  1. Глибина розряду. Такий параметр вважається одним з найбільш важливих. Адже він дозволяє зрозуміти, наскільки сильно можна розряджати акумулятор. Але у всіх сучасних акумуляторах зроблено все для того, щоб користувачі не змогли їх розрядити до самого низу. Але в будь-якому випадку перед використанням слід уважно вивчити технічний паспорт, щоб зрозуміти, який рівень заряду і розряду рекомендує виробник. Варто зазначити, що придбати потрібний акумулятор можна тут https://emart.su/catalog/istochniki_pitaniya_i_akkumulyatory/akkumulyatory/ дуже вигідно.
  2. Саморозрядження. У більшості випадків при використанні ДБЖ не спостерігається саморозрядження. Це досягається за рахунок того, що акумулятор постійно підключений до пристрою для зарядження. Звичайно, якщо ви тривалий час будете зберігати пристрій без підключення, то в такому випадку може спостерігатися саморозрядження
  3. Зарядна напруга. Про цей параметр можна дізнатися в інструкції до пристрою. У більшості випадків зарядна напруга може бути близько 10%.
  4. Температурний режим використання. Ця особливість є дуже важливою, адже може виявитися так, що придбаний акумулятор буде непридатним для використання у ваших температурних умовах. Якщо використовувати батарею в тих умовах, які не рекомендуються виробникам, то в такій ситуації буде спостерігатися дуже швидке розрядження пристрою. І відповідно в цьому випадку термін служби істотно зменшиться. У більшості випадків занадто висока або низька температура знижує термін експлуатації.