Гіпсокартонні листи широко використовуються для внутрішнього оздоблення житлових та нежитлових приміщень. Розмір і тип листа слід вибирати в залежності від умов експлуатації та специфіки оздоблювальних робіт. У продажу представлений великий вибір гіпсокартонних листів всіх типів та розмірів.

ВСТАНОВЛЕННЯ ГІПСОКАРТОННИХ ЛИСТІВ НА КАРКАС

Встановлення гіпсокартону на дерев’яний або металевий каркас здійснюється із застосуванням шурупів до металевого каркаса. Саморізи повинні бути заглиблені в гіпсокартон мінімум на три чверті своєї довжини. При цьому капелюшок саморіза повинен потопати в лист приблизно на 1,5 см.

До речі, якщо вас цікавить якісна обшивка гіпсокартоном, радимо перейти за посиланням personalno.com.ua/services/gipsokartonnye-raboty/ вже зараз.

Після того, як листи будуть закріплені до каркаса, їх обрізають. Горизонтальні стики між листами, а також шви між гіпсокартонними плитами закладають спеціальною шпаклівкою. Якщо потрібно, можна зміцнити стелю гіпсокартонною плиткою або пластиковими панелями.

ВСТАНОВЛЕННЯ КЛЯЙМЕРІВ

Каркас із металевого профілю встановлюється у дверні та віконні отвори. Кріплення здійснюється за допомогою шурупів з кроком 150-300 мм. Застосовуючи шурупи типу “з широким капелюшком”, можна встановити квадратний профіль з монтажною піною всередині.

КАРКАСИ ДЛЯ ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ КОРОБІВ

Для встановлення вентиляційних коробів використовуються різні види профілів. Найпоширенішими є водостійкі, причому бажано одразу вибрати моделі з функцією теплового розширення. Як матеріал для виготовлення вентиляційних кріплень можна використовувати також профілі з алюмінію.

ОТВОРИ ДЛЯ ВЕНТКАНАЛІВ

Встановлюючи цей елемент вентиляції, слід пам’ятати, що його не можна монтувати під прямі кути. При монтажі необхідно залишати невелику відстань між стіною та кріпленням.

КРІПЛЕННЯ ДЛЯ РАМ І ДЕКОРАТИВНОЇ ОБШИВКИ

При монтажі декоративного матеріалу необхідно залишати вентиляційні отвори. Особливо це стосується тонкостінних профілів, які не можна використовувати для монтажу каркаса. По їх периметру необхідно залишати невеликі технологічні зазори (приблизно 1 мм), щоб уникнути деформації та розтріскування.

Таким чином, існує безліч варіантів застосування гіпсокартонних листів у внутрішній обробці. Якщо ви не знаєте, який гіпсокартон підійде для тих чи інших робіт, зв’яжіться з менеджером будівельного інтернет-магазину або ремонтної компанії, перейшовши на сайт https://personalno.com.ua/, та поставте запитання, що вас цікавлять.