Вишки тури використовуються при проведенні різноманітних монтажних та будівельних робіт. Являє собою виріб легку, надійну та зручну конструкцію, за допомогою якої можна здійснювати ремонтні роботи на висоті до 20 метрів. Має споруду пересувну основу з прикріпленими секціями, що фіксуються за допомогою робочого майданчика, розташованого зверху. На сайті компанії http://arenda-stroitelnyh-lesov.com.ua/arenda-vyshki-tury/ великий асортимент оренди консольних, складних та пересувних різновидів.

Різновиди, особливості та характеристики різновидів вишок-тур

Габаритні розміри та функціональне призначення – основні параметри вибору будівельного обладнання. Вишка туру пересувного типу має у своїй конструкції кілька сходових з’єднань. За допомогою таких конструкцій стало можливим одночасно здійснювати роботи на різній висоті.

Складні різновиди мають невелику вагу, відрізняються простотою збирання. Такі вироби часто використовують усередині приміщень.

Найбільш потужними та габаритними моделями вважаються консульні конструкції. Оснащені вишки-тури величезним і широким робочим майданчиком. Таке обладнання використовується для роботи на великій висоті із застосуванням великовагового обладнання.

Конструктивні особливості вишок-тур

Висота конструкцій стартує від двох метрів. Оснащені агрегати спеціальними поворотними коліщатками. Будівельна вежа туру на колесах з легкістю пересувається по майданчику на всі боки, підлаштовуючись під різні умови використання.

Запобігти згинанню та пошкодженню конструкцій допомагають спеціальні кронштейни, що використовуються для коліс. Виробляють вироби з якісних та високоміцних матеріалів, тому легко витримують збільшені навантаження. Крім цього, коліщата обладнання оснащуються гальмом стоянки, за допомогою якого фіксується вежа в потрібному місці. Використовуються вироби:

  • для монтажу різноманітних рекламних продукцій;
  • миття вікон із зовнішнього боку знань;
  • установки електричного та газового обладнання;
  • обслуговування кондиційного обладнання;
  • заміни освітлювальних приладів та іншого.

Складається конструкція основи вишок із різних частин, які виконані з міцного металевого сплаву. Відрізняються моделі механізмом переміщення. Деякі варіанти мають опорні лампи. При необхідності переміщення вони піднімаються, а далі опускаються та фіксуються у потрібному страховому положенні.

Для робіт на великій висоті будівельний тур комплектується додатковими секційними з’єднаннями. Крім цього, вежі можуть фіксуватися до конструкції будівлі за умови, якщо висота виробу перевищує десять і більше метрів. Завдяки такому підходу вдається забезпечити надійність та безпеку агрегатів.

Збираються вишки швидко, для цього немає потреби у використанні додаткових інструментів. Від розкручування конструкції захищають додаткові розпірки, які встановлюють кутами.