Переваги придбання обладання онлайн

Обсяг прибутку автомайстерень і станцій технічного обслуговування багато в чому залежить від кваліфікації майстрів, від якості та швидкості виконуваних робіт. Щоб забезпечити постійний приплив клієнтів, слід грамотно вибирати обладнання для сто та правильно вибирати постачальників.

Сьогодні в інтернет-магазинах можна вибрати професійне обладнання, наприклад оборудование для СТО в Алматы, яке використовується для діагностики та ремонту автотранспортних засобів та мототехніки.

Основні види технологічного обладнання для авторемонтних підприємств та майстерень

Асортимент продукції, представлений у каталогах інтернет-магазину, величезний. Клієнтам доступні такі види.

Підйомники

З їх допомогою транспорт піднімають на певну висоту для спрощення процесу огляду та виконання ремонту. Так як представлені в каталогах моделі вирізняються великою вантажопідйомністю, їх можна використовувати для оцінки стану седанів, позашляховиків, універсалів.

Шиномонтажне обладнання

Воно призначене для:

  1. візуальної оцінки автомобільних покришок;
  2. заміни чи ремонту шин.

Верстати оснащені потужними приводами, що спрощує та прискорює процес.

Меблі для СТО та автомайстерень

Швидкість виконання діагностики та ремонту автомобіля залежить від того, наскільки зручно розкладено інструмент, витратні матеріали та пристрої. Для забезпечення комфортних умов роботи ідеально підійдуть шафи та стелажі для інструментів, візки та пластикові лотки. Їхні розміри визначаються індивідуально.

Оснащення для відновлення та ремонту АКПП

Для цих цілей використовуються спеціальні комплекси, до складу яких входять стенди для діагностики, різні автоматичні та ручні інструменти, додаткові пристрої. За допомогою такого обладнання можна здійснювати швидке виявлення прихованих дефектів, ремонт та відновлення АКПП.

Техніка для діагностики

Швидкість відновлення автомобіля залежить від того, наскільки швидко буде встановлена проблема. В інтернет-магазині можна придбати:

  • сканери;
  • стенди для діагностики;
  • мотортестери.

Щоб зробити вибір на користь певного обладнання, слід визначитися зі спеціалізацією майстерні та потоком клієнтів.

Переваги співпраці з перевіреним постачальником

Купівля професійного обладнання вигідна з кількох причин:

  1. для виготовлення використовується протестована та якісна сировина;
  2. все обладнання для СТО відповідає нормам, стандартам та ГОСТам;
  3. період експлуатації устаткування майстерні становить щонайменше 10 років.

Якщо на етапі вибору необхідного обладнання для СТО або у процесі оформлення заявки виникнуть питання, завжди можна зв’язатися з техпідтримкою.