Навряд чи когось сьогодні можна здивувати наявністю подрібнювача органічних відходів на кухні. Цей пристрій став справжнім помічником багатьох господинь по всьому світі. Він дуже простий у використанні та має безліч переваг, серед яких:

 • швидко утилізує харчові рештки, зменшує кількість відходів, які стають джерелом неприємних запахів та стимулюють розвиток бактерій;
 • запобігає засміченню труб;
 • дає можливість швидко та зручно прибиратися;
 • прилади повністю безпечні та не викликають складнощів під час користування.

Тож якщо ви плануєте придбати диспоузер, потрібно звернути особливу увагу на його характеристики, щоби у майбутньому ви користувалися приладом із задоволенням та не зіштовхнулися з неприємними сюрпризами, пов’язаними з його функціонуванням.

діспоузер

Як правильно обрати утилізатор харчових відходів

Є певні рекомендації щодо вибору приладу, які слід взяти до уваги:

 1. Потужність. Від цього параметра буде залежати продуктивність роботи агрегату. Зазвичай потужність диспоузера коливається від 300 до 750 Вт. Обирати пристрій необхідно відштовхуючись від того скільки осіб у родині та чи багато харчових решток вам потрібно переробляти. Наприклад, якщо у вас невелика родина, тоді вам достатньо буде моделі з невеликою потужністю.
 2. Швидкість обертання дисків. Цей показник вказує на те, скільки відходів буде перероблено за одну хвилину. Обов’язково звертайте на нього увагу. Оптимальним рішенням стане прилад з не менш ніж 1400 обертів на хвилину;
 3. Габарити. Подрібнювач встановлюється під мийкою, тому заздалегідь подивіться скільки у вас вільного місця у шафі;
 4. Матеріал. Безумовно, краще вибирати ті моделі подрібнювачів, що зроблені з нержавіючої сталі. Вони не піддаються корозії, слугують довго та стійкі до впливу побутової хімії.

Сьогодні існує багато виробників, що пропонують якісні та надійні подрібнювачі органічних відходів. Одним із перевірених та надійних є швейцарська компанія Франке, яка своєю чергою є лідером у виробництві кухонного устаткування та побутової техніки.

Чому варто придбати подрібнювач Franke

Диспоузери Франке вже встигли високо зарекомендувати себе на ринку та стати вибором номер один серед споживачів. Що так виграшно виділяє ці прилади серед інших? Спробуємо розібратися.

утилізатор franke TE-50

Придбати подрібнювач Franke слід з наступних причин:

 • агрегати дуже надійні та зручні у використанні;
 • мають захист від розбризкування, який за необхідністю можна зняти;
 • легко монтуються;
 • внутрішні елементи подрібнювача мають спеціальну антибактеріальну обробку за технологією BIO SHIELD, яка не дає жодного шансу розвитку бактерій;
 • потужний електричний мотор Torque Master здатен подрібнити навіть дуже міцні рештки;
 • всі внутрішні деталі зроблені з нержавіючої сталі.

З подрібнювачем відходів Франке ви зможете насолоджуватися процесами приготування їжі та прибирання. Цей електричний помічник стане просто невіддільною частиною сучасної кухні!