Для комфорту користувача і залучення уваги виробники додають ряд функцій.

Вибираємо медіаплеєр, перейшовши за посиланням https://satmaster.kiev.ua/category/media-pleery-ip-pristavki, для телевізора з урахуванням поширених і нестандартних можливостей.

Можна зіткнутися з наступним:

  1. Режим Miracast. Приставка такого типу забезпечить запуск потокових трансляцій в інтернет. У тому числі реалізований перегляд контенту з гаджета на екрані телевізора, одночасно відео з телевізора транслюється на будь-які інші пристрої.
  2. Можливість перегляду 3D. Чому це важливо? Така добавка є тільки у ½ моделей останнього року випуску, об’ємні відео працюватимуть виключно за умови їх підтримки на телевізорі. Альтернативою є перегляд в синьо-червоних окулярах.
  3. ТВ-тюнер. Вибір таких приставок не дуже великий, оскільки найчастіше додаток відсутній. Ресивер потрібен для використання монітора в якості телевізора. Забезпечується прийом будь-яких кабельних, цифрових і супутникових каналів. Деякі використовують для перегляду інтерактивні дошки і настінні панелі, в даному випадку без ТВ-тюнера не обійтися.
  4. HDD і NAS. Якщо вам потрібна така підключення, варто враховувати, що поки тільки 10% моделі мають зазначену функцію. Велика частина користувачів про таку можливість не знає. У пристроях передбачається формування мережевого архіву. Воно актуальне для зберігання цифрових даних. Для накопичення даних допускається використовувати сторонні джерела, для чого є підключення за допомогою порту USB 3.0. Інший варіант – розташування файлів всередині приладу. Як працює медіаплеєр для телевізора? Сховище забезпечить доступ для будь-якого пристрою, який є частиною мережі.

ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА МЕДІАПЛЕЄРА

Є медіаплеєри «яблучного» виробника, але вони менш поширені, всі інші моделі отримують управління на базі Android. Найчастіше вибір робиться на користь останнього оновлення, але нерідко є застарілі варіанти.

Тому передбачається автоматизоване підключення до сервера для збереження нових даних. Самостійна установка не потрібна, приставка впорається без допомоги власника. Більшою мірою процес непомітний для оточуючих. Також, як правило, використовуються додаткові програми, але не всі вони потрібні.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК

Для управління медіацентром часто не вистачає базового пульта, тому використовуються спеціалізовані пристрої для перемикання між функціями і коригувань. Вони дозволяють виконати програмування відповідно до побажань користувача, так можна використовувати один елемент управління для декількох пристроїв. Наявність пультів з QWERTY клавіатурою комфортно при необхідності введення даних, в тому числі в браузері. Їх замінюють клавіатурою, джойстиком, мишею, актуальні бездротові варіанти. Їх немає в комплекті, покупка виконується окремо. Іноді передбачаються пульти з наявністю управління голосовими командами.

ВИКОНАННЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Як підключити медіаплеєр до телевізора? Найпростіший варіант – використання HDMI з’єднання. Варто вивчити роз’єми в вашому телевізорі, для HDMI досить одного кабелю, він відповідає за звук і сигнал. Якщо завантаження виконана не відразу, варто почекати, оскільки пристрій може потребувати час, як правило, це займає не більше кількох хвилин.

При виявленні проблем зі звуком, варто перевірити настройки аудіо, переключитися в формат Dual Channel. Якщо є проблеми з зображенням, залишається перевірити підтримувані телевізором дозволу і вказати відповідний режим в ході коректування медіаплеєра.