На ринку будівельних і оздоблювальних матеріалів представлено безліч різноманітних варіантів для оригінальному і сучасному зовнішньої обробки. Залежно від індивідуальних переваг і фінансових можливостей кожен власник приватного будинку або заміського котеджу зможе зробити грамотний вибір.

Оздоблення фасаду пінопластом – відносно нова тенденція, яка поступово набирає популярність, більше можна дізнатись на сайті http://vysotnik.lviv.ua/uteplennj.htm. Пінопласт хороший тим, що дозволяє якісно і надійно утеплювати будь-які будівлі. Це універсальний і практичний матеріал, купити можна за вигідною вартості.

Оздоблення фасадів пінопластом для унікального дизайну вашого будинку
Якщо зведення вашого власного будинку вже завершено, тоді вже пора задуматися і про обробку його фасаду. Якщо ви ще для себе не вибрали підходящий матеріал, тоді ваша оздоблення фасадів пінопластом може стати відмінним вибором, цей матеріал може стати справжньою родзинкою у вашого житла.

За допомогою даного матеріалу можна без праці буде підкреслити красу всього вашого будинку або його який-небудь певної частини.

Перед тим як купити пінопласт для оздоблення фасаду будинку, необхідно буде провести вам обмір стін, щоб зрозуміти, яка саме кількість плит вам для цього буде потрібно. Для цього просто помножте ширину стін на висоту, але при цьому не забудьте додати ще на шви, а також не забудьте відняти дверні, віконні прорізи і укоси будівлі.

Саме кріплення пінопласту зовсім не складне, більш того, на подібні роботи йде зовсім мало часу. Спочатку за допомогою плиткового шпателя намазують клеєм лист пінопласту, а потім розрівнюють лист рівною стороною інструменту, а вже потім гребінкою. Також буде потрібно нанести ще шар клею вже безпосередньо на стіну.

Далі пінопласт притискають до стіни і простукують долонею. При цьому дуже важливо не переборщити з клеєм, оскільки при нагріванні цей матеріал може розширитися, тоді через погану еластичності підуть тріщини на ньому.

Способи утеплення фасаду

Утеплення фасаду пінопластовими листами можна робити декількома способами:

  1. методом «мокрий фасад». Такий спосіб передбачає кріплення плит за допомогою клею, нанесення армуючої сітки на шар клею, вирівнювання штукатуркою і нанесення фінішної облицювання;
  2. вертикальним способом. Вертикальний спосіб по порядку виконання робіт нагадує мокрий метод, тільки плити пінопласту, крім клею, кріпляться до стіни на металевий каркас, який утримує їх у вертикальному положенні;
  3. з використанням термопанелей. При утепленні пінопластом під термопанелі, плити утеплювача укладають на захисну плівку за допомогою монтажних шайб. Далі обшивають термопанелями. Варіант монтажу може здійснюватися з дерев’яною латами, а може без неї;
  4. під сайдинг. Такий спосіб передбачає обов’язковий монтаж обрешітки, на яку кріпиться сайдинг і додаткових рейок, які забезпечують повітрообмін.

Крім того, для утеплення будинків з бруса необхідно керуватися дещо іншою інструкцією, ніж при монтажі пінопласту на цегляну або бетонну стіну. В такому випадку укладають пароізоляційну мембрану і забезпечують повітрообмін між нею і стіною.